Люди стали перед технікою, зупинивши вивезення торфу та засмічення заплави Ірпінь-річки (+ фото, відео)

Живим щитом стали ірпінчани на заваді будівельної техніки, яка вивозить із заплави річки Ірпінь цінні торф’яні ґрунти, засипаючи утворені ями будівельним сміттям.

Люди стали перед технікою, зупинивши вивезення торфу та засмічення заплави Ірпінь-річки (+ фото, відео) Про це повідомив у соціальній мережі «Фейсбук» депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі.

Він докладно описав вчорашню «позиційну війну», яка тривала майже цілий день. Так і не дочекавшись, що люди розійдуться, вантажівки з будівельним сміттям поїхали геть.

Люди стали перед технікою, зупинивши вивезення торфу та засмічення заплави Ірпінь-річки (+ фото, відео) Це хоч маленька, але перемога – вважає Лаврентій Кухалейшвілі, закликаючи Громаду й надалі боронити від нищення заплаву Ірпінь-річки.

09.02.2019р. Хроніки захисту пойми! Частина 1

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Субота, 9 лютого 2019 р.

One thought on “Люди стали перед технікою, зупинивши вивезення торфу та засмічення заплави Ірпінь-річки (+ фото, відео)

  1. Незрозуміло, чим займаються служби Департаментів екології та природних ресурсів, а також МінЕкології ? Пане Семерак! У Вас під носом відбуваються масові порушення … Згадайте ще й незаконний видобуток піску у Києві. Ваша каденція, очевидно, закінчується. А тому варто Вам заглянути в Кримінальний Кодекс (Розділ XVII. ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *