Коронавірусні «маски-шоу» на засіданні виконкому

Сьогоднішнє ранкове засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради розпочалося з роздачі противірусних захисних масок в. о. міського голови Андрієм Літвиновим. Він роздав захисні марлеві пов’язки членам виконкому, а також усім присутнім на засіданні, у тім числі й представникам засобів масової інформації.

Відтак, сам головуючий та більшість присутніх на засіданні виконкому одягнули захисні маски. Натомість перший заступник міського голови Олександр Маркушин і керуючий справами Дмитро Негреша, які розмістилися по обидва боки від головуючого, були без пов’язок, таким чином наче підкреслюючи свою зверхність над маріонетковим Літвиновим.

До слова, останній також знімав із себе маску, коли доповідав на засіданні. Мабуть тому, що не навчився вести виконком через захисну марлеву пов’язку. Натомість варто відзначити доповідачів – Євгенію Данилюк, Віолетту Кременчук, Євгенію Антонюк, які чітко доповідали зі своїх питань, не знімаючи захисних масок.

Звісно, що одним із перших на звітному засіданні розглянули питання «Про затвердження протоколів №3, №4 позачергового засідання місцевої комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо попередження захворювання коронавірусу COVID-19». За словами Літвинова, ці протоколи «включають всі заходи і обмеження», спрямовані на запобігання поширення коронавірусу в Ірпінському регіоні. Вони, насамперед, стосуються припинення роботи різноманітних установ та закладів. Олександр Маркушин зазначив, що у разі невиконання приписів комісії, «поліція має право на складання адмінпротоколів». Також на засіданні виконкому повідомлено про виділення 40 тисяч грн на придбання тестів для перевірки на виявлення коронавірусу.

Цікаві цифри навела начальниця відділу економіки Світлана Демченко, доповідаючи про «підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Ірпінь та селищ Ворзель. Гостомель, Коцюбинське за 2019 рік». Зокрема, зазначила, що населення регіону (Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське) сягає 100 тисяч людей. Обсяг реалізованої продукції за 2019 рік збільшився майже на 30%. Середня заробітна плата зросла до 11 тисяч 78 гривень – на 21%.

Утаємниченим цього разу виявилося традиційно найцікавіші питання затвердження проектно-кошторисних документацій КП «Ірпіньжитлоінвестбуду». Аби «не втрачати час» головуючий Андрій Літвинов запропонував проголосувати скопом «за загальний кошторисний розрахунок», який залишився невідомим, так само, як і перелік об’єктів, за які члени виконкому одностайно підняли руки без «зайвих запитань».

Далі щось пробурмотів крізь захисну пов’язку директор КП «Ірпінькомунікаціясервіс» Артем Калічка. Були чути слова «проекти» і «кілометри» у питанні під назвою «Про затвердження проектно-кошторисної документації щодо будівництва по опорах волоконно-оптичного кабелю зв’язку». Скільки знову виділили грошей з міського бюджету цьому КП – також залишилося загадкою.

 

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості засідання антикоронавірусного виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *