Коли повернеться Карплюк до Ірпеня?

На перший погляд таке дивне питання чим далі, тим більше набуває актуальності й реальності. Ще 16 червня Ірпінем поширилися чутки про арешти керівництва, коли в Ірпіньраді проводився обшук.

Тоді нікого не заарештували. Хоча приміщення міськради на кілька годин блокували силовики в масках з автоматами. Пізніше «Зорі Приірпіння» стало відомо з конфіденційних джерел, що начебто тоді влаштували «маски-шоу» не спроста – приїхали арештовувати Карплюка, який на той час був вже далеко від Ірпеня. Звісно, інформація не офіційна, але подальші події все дужче наштовхують на думку про її достовірність.

За інформацією «не для преси» іншого неофіційного, але солідного джерела – Карплюк в Ірпені і в Україні не з’явиться ще довго, бо його тут «вже чекають біля трапу літака з наручниками».

Соратники нинішнього міського голови подають інші версії подій. Одні кажуть, що голова пішов у відпустку, інші, що він у відрядженні за кордоном шукає інвесторів для розвитку міста.

Політичні опоненти, навпаки, стверджують, що він переховується (називаються різні версії – в Іспанії, в Швейцарії, У Франції…) від правоохоронних органів, оскільки далеко не все бездоганно в його нинішній та попередній діяльності. До того ж він перейшов дорогу більш впливовим політикам.

Сьогодні зранку в Ірпені відбулися виконком та сесія Ірпіньради. На засіданні виконкомі головував Дмитро Христюк. Власне, міський голова часто буває відсутній на засіданнях виконкому. А от на сесії міськради, зазвичай головує Карплюк, без якого сьогодні президія виглядала досить сиротливо.

Коли повернеться Карплюк до Ірпеня?

Це перший випадок, коли сесія пройшла без голови, відколи на цю посаду було обрано Володимира Карплюка.

На мій телефонний дзвінок Володимир Андрійович розповів, що жодної кримінальної  справи проти нього не порушували, жодного разу до нього не дзвонили ні працівники прокуратури, ні поліції. Всі чутки про можливий арешт – вигадки політичних опонентів та недоброзичливців. Міський голова сказав, що він зараз перебуває за кордоном у законній відпустці. Хоча й там працює: з-за кордону стежить за всіма подіями й керує роботами, які проходять в Ірпені.

Коли повернеться Карплюк до Ірпеня?

Тільки-от, відмовився міський голова конкретно вказати в якій країні перебуває та коли повернеться до Ірпеня. Що, на мою думку, і створює підстави для всіляких домислів та чуток.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *