Колаборанту Хармишеву Ірпінська влада оформлювала рекламу та сервітути на землю

Повідомлення про колаборанта сполохало інформаційний простір всієї України, а особливо міста Ірпінь: «Маріупольскому колаборанту з Ірпеня Євгену Хармишеву повідомлено про підозру в державній зраді

Після захоплення рашистами Маріуполя депутата Маріупольської міськради від “ОПЗЖ” Хармишева окупанти назначили “секретарем ради”.

Так званому першому заступнику голови адміністрації м. Маріуполя повідомлено про підозру у держзраді.

Керівником Донецької обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутату Маріупольської міської ради у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

 За даними слідства, депутат міської ради у м. Маріуполі, який на теперішній час перебуває під контролем представників збройних сил РФ, добровільно надав згоду на співпрацю з окупантами та зайняв псевдопосаду «першого заступника голови адміністрації м. Маріуполя».

Підозрюваний відповідає за пошук рухомого та нерухомого майна комунальних підприємств Маріупольської міської ради, його реєстрацію в органах так званої «ДНР», створення комісії з встановлення стану об’єктів інфраструктури та житлового фонду м. Маріуполя. Також підозрюваний займається вербуванням мешканців міста для залучення їх до формування окупаційної влади.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

!‼️Нагадаємо, що раніше Хармишев очолював КП “Ірпіньжитлоінвестбуд”.

Джерело: Офіс Генерального прокурора»

 

Після поширення такої інформації нинішня Ірпінська влада почала якось гарячково відхрещуватися від свого вихованця Євгена Хармишева. Мовляв, тяжкий спадок попереднього мера регіонала Скаржинського, якого Карплюк начебто відразу звільнив після того, як очолив місто Ірпінь.

 

«Цього зрадника потрібно зробити популярним. Він при владі регіоналів очолював КП «Ірпіньжитлоінвестбуд». Як тільки мером Ірпеня став Володимир Карплюк, він звільнив Хармишева і призначив на цю посаду мене. З цієї посади я пішов на посаду заступника Ірпінського міського голови, де й працюю наразі.

Хармишев після цього намагався організовувати корупційні схеми, посилаючись на своє колишнє місце роботи. Але був посланий місцевою владою Ірпеня вслід за російським кораблем», – так реагує на ці події наступник Хармишева на посаді керівника КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» нинішній заступник міського голови Ірпеня  Ігор Дворніков.

 

Але те це, що Хармишева звільнив Карплюк,  як тільки став мером, м’яко кажучи, не відповідає дійсності. Карплюк став мером Ірпеня у жовтні 2014 року. Після чого Хармишев продовжував працювати директором КП «Ірпіньжитлоінвестбуд», на яке виділялися землі під забудову. Фактично дане комунальне підприємство було таким собі посередником між владою та забудовниками у питаннях переведення ірпінських земель з комунальної до приватної власності «потрібних людей».

Знаходимо чимало інформацій на сайті ІМР, датованих вже 2015 роком, в яких Хармишев зазначається директором КП «Ірпіньжитлоінвестбуд».

 

Вже пізніше, наприкінці 2015-го Хармишев звільнився з посади керівника КП і став ФОПом, але продовжував тісну співпрацю із Ірпінської владою. Про що свідчить зокрема оформлення йому рекламу та сервітуту на землю в центрі Ірпеня у 2019-2020 роках.

«Про оформлення ФОП Хармишеву Є.О. дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами по вул. Тараса Шевченка, 4-д в м. Ірпінь», – дане  рішення на сайті Ірпінської міської ради датоване груднем 2019 року.

Колаборанту Хармишеву Ірпінська влада оформлювала рекламу та сервітути на землю

24 грудня 2020 року Ірпінська міська рада ухвалює рішення: «Про встановлення земельного сервітуту та укладання з ФОП Хармишевим Є. О. договору особистого строкового сервітуту на земельну ділянку в м. Ірпінь, вул. Шевченка, 4-д | №206-4-VIII»

Колаборанту Хармишеву Ірпінська влада оформлювала рекламу та сервітути на землю Колаборанту Хармишеву Ірпінська влада оформлювала рекламу та сервітути на землю

 

Після того, як за повідомленнями в ЗМІ, «депутати від ОПЗЖ, передусім Костянтин Іващенко та Євген Хармишев, корегували вогонь окупантів і планували змінити міську владу… допомагали окупантам зірвати евакуацію населення» – ставлення в Ірпінської влади до Хармишева змінилося на 180 градусів. Принаймні, на словах.

«Враховуючи, що в Ірпені в Хармишева залишилося багато знайомих, всі вони мають дізнатися, що це не людина, а тварина.

Тільки так можна охарактеризувати цього покидька, який консервно вскрився і почав працювати з рашистами в окупованому, стражденному від гуманітарної катастрофи Маріуполі.

За моєю інформацією, підприємці Ірпеня оголосили винагороду за голову Хармишева у розмірі 10000 доларів у випадку його «випадкової» кончини і 20000 доларів у випадку передання колаборанта Хармишева працівникам Служба безпеки України СБУ. Евгеній Хармишев – добрий вечір, ми з Ірпеня!», – знову цитата Ігоря Дворнікова.

 

Слід знати, що кістяк нинішньої Ірпінської влади (партія Карплюка «Нові обличчя») залишається незмінним із 2015 року. Протягом всього цього часу постійно відбувалися події, які засвідчували прихильність ірпінських обранців до «руського міра».

Чого вартий лише тортик для російського телебачення від тодішньої депутатки з «Нових облич» Наталії Лободи. Після гучного, можна сказати, Всесвітнього скандалу її скриплячи серцем керівництво таки було змушено відкликати із депутатів.

Але й надалі Ірпінське керівництво продовжувало всіляко проявляти прихильність до країни-агресорки. Приміщення Ірпінської міськради віддавалося в оренду для зйомок чергових російських серіалів. Під час сесії Ірпінської міської ради запустили фонограму російського гімна. Виходить логічним продовженням цього ланцюжка випадок із випускником Ірпінської влади, нині звинуваченим у колаборантстві Хармишевим.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *