Керівників Ірпінської прокуратури відсторонили від посад

Керівництво Ірпінської прокуратури відсторонили від посадиПрокуратура області проводить службову перевірку через обшук приватного товариства із залученням сторонніх осіб. Прокуратура Київської області відсторонила від посади керівництво Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури. Про це йдеться в повідомленні прес-служби обласної прокуратури, передають Українські Новини. Зазначено, що 12 серпня під головуванням прокурора Київської області Дмитра Чибісова було проведено оперативну нараду за участю керівників правоохоронних органів. “У зв’язку з численними зауваженнями і порушеннями в діяльності територіальних підрозділів прокуратури розпочато службову перевірку, в ході якої від виконання службових обов’язків відсторонений начальник і заступник Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури, а також прокурор”, – йдеться в повідомленні. На нараді встановлено, що незаконно органами слідства при сприянні суду проведено обшук приватного товариства із залученням сторонніх осіб.

Керівництво Ірпінської прокуратури відсторонили від посади
Прокуратура ці заходи відповідно до вимог законодавства не погоджувала, про їх проведення та отриманні рішення суду проінформовано не було. В результаті таких дій фактично відбулося силове захоплення приватного товариства іншими особами, які при проведенні обшуків були допущені в приміщення підприємства органами розслідування і судом. Реагуючи на це, прокуратура Київської області почала розслідування за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) і ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу.

Нині тривають слідчі дії. Нагадаємо, 21 липня правоохоронці провели обшуки у мерів Бучі та Ірпеня Анатолія Федорука та Володимира Карплюка.

Джерело: tsn.ua

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *