Карплюк стане брехуном і зрадником, якщо висунеться до ВР не від «Нових облич»

Цьогорічне відзначення Дня Ірпеня навіяло на роздуми про майбутнє Карплюка, а також його прихильників. Його відтермінували на півмісяця від звичних днів святкування – других вихідних вересня. Під відкриття чергового парку, який поспіхом доробляли за кілька годин до офіціозу та ще невідомо скільки дороблятимуть вже після урочистого відкриття. Звично на таких заходах присутні чимало високоповажних гостей, мери міст, представники обласної та державної влади.

На Дні Ірпеня-2018 чи не «найповажнішим» гостем виявився сам недавно відставлений Карплюк, якого тепер частіше можна побачити в кабінеті міського голови, ніж коли він там мав перебувати, працюючи на цій посаді.

Була ще депутатка ВР від «Народного фронту». Карплюк при відході заявляв про свій намір балотуватися до Верховної Ради. Відтак, виникла ще одна версія з приводу партії, яка могла б взяти його під своє крилечко.

Карплюк стане брехуном і зрадником, якщо висунеться до ВР не від «Нових облич»Якісь два роки тому на відкриття іншого парку до Ірпеня завітала очільниця «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Відтоді почали ширитися чутки про можливу участь Карплюка у виборах під брендом цієї політсили. Якось депутатка Ольга Червакова викликала Карплюка на відверту розмову з приводу можливого балотування.

Карплюк стане брехуном і зрадником, якщо висунеться до ВР не від «Нових облич»На це екс-мер Ірпеня відповів у доволі різкій і категоричній формі, що його «висуне та підтримає очолювана мною політична партія «Нові обличчя»». Мовляв, без варіантів – своя партія і ніяких інших!

Окрім «Батьківщини» за Карплюком були помічені політичні фліртування з іншими політсилами – традиційно під час відкриття чергового парку. Наприклад, рік тому в оновленому парку Творчості біля Будинку письменників він стояв пліч-о-пліч з колишніми регіоналами, відставними й теперішніми депутатами – Петром Мельником, Ярославом Москаленком, Сергієм Тарутою… Цього разу вони не прийшли на День Ірпеня.

Карплюк стане брехуном і зрадником, якщо висунеться до ВР не від «Нових облич»Якби там не складалися політичні стосунки відставного мера з тією чи іншою партією, але електорат має можливість і право примусити  Карплюка дотримуватися свого слова. Сказав, що балотуватиметься від «Нових облич» – так тому й бути. В іншому випадку – його поведінку розцінити, як брехуна й зрадника. Відповідно, якщо якась політична сила надумає взяти Карплюка до своїх списків – буде позиціонована в інформаційному просторі, як пристанище брехунів та зрадників!

Навіть ірпінським недокорчованим КіНОшниками пенькам зрозуміло, що шанси пройти до ВР від «Нових облич» видаються нереально-фантастичними. Але кого хвилює чуже політичне горе?! Тим більше, що ситуація абсурдна, якщо не сказати маразматична – хитрозроблений діяч, що «прославився» вишуканим правовим нігілізмом і системними порушеннями законів, зібрався до Верховної Ради, аби писати закони й повчати їх виконувати інших.

З приводу планів-намірів відставного мера Ірпеня (до слова, його нещодавно переплюнув мер Глухова, достроково звільнившись з посади, аби балотуватися в президенти України) отримати депутатського мандата ВР дотепні ірпінчани розказують анекдот: якщо ви вкрали мало, то вас посадять у тюрму, а якщо вкрали багато, то посадять у Верховну Раду. Тож краще сміятися з анекдоту та діяти так, аби він не став реальністю.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *