Хоробра жінка зупинила нападника з ножем

Близько 8 години вечора у селі Софіївська Борщагівка 41-річний чоловік вирішив зробити компанії підлітків зауваження. Особливо його обурила манера спілкування однієї із дівчат.

Спочатку громадянин звернувся до дівчини, та через якусь мить він дістав з кишені предмет, візуально схожий на складений ніж. Наступний рух чоловіка – перемістивши положення рук та склавши їх за спиною, він дістав лезо ймовірної холодної зброї й почав погрожувати дітям.

Саме цей момент помітила жінка, яка проходила повз. І вона не злякалась. Відразу підбігши до чоловіка, вона почала переконувати його, що варто скласти ймовірний ніж назад до кишені. Поки жінка відволікала увагу ймовірного нападника, громадське формування, що займається охороною порядку села, втрутилось – вони вибили ніж з рук чоловіка.

Хоробра жінка зупинила нападника з ножем

На місці події патрульні батальйону села Чайки встановили особу ймовірного нападника, проте адекватного пояснення щодо намірів останнього дізнатись не вдалось. Опитавши всіх учасників цієї події та отримавши всі пояснення, інспектори викликали слідчо-оперативну групу. Саме вони встановлюватимуть всі обставини справи разом із 41-річним чоловіком у відділку поліції.

Уявити, яким би був розвиток події без вчасного втручання хороброї жінки – неможливо! Пишаємося, що серед нас є такі сміливі жінки, які не ігнорують й приходять на допомогу! Дякуємо небайдужим громадянам! Разом ми зможемо все! 

Джерело: Патрульна поліція Київщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *