“Головний футболіст” Київщини та депутат облради виявився громадянином росії (+ ДОКУМЕНТИ)

В очільника Асоціації футболу Київщини і депутата Київської облради Андрія Засухи виявили паспорт громадянина росії.

Українська асоціація з футболу продовжує “зашкварюватися”. Ще вчора Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про усунення президента УАФ Павелка з посади, а вже сьогодні виявилося,  що голова київської асоціації є громадянином росії.

Київську обласну асоціацію футболу очолює Андрій Засуха. Проте, за даними українського журналіста Костянтина Андріюка, Засуха має російське громадянство. Відповідні докази і копії документів журналіст публікує у себе на сторінці в Телеграмі.

На картинках видно, що документ має статус “дійсний”. А адреса реєстрації вказана у підмосковній Люберці.

“Схоже, знайдено одного з агентів “російського сліду”. Саме слід, який, на думку УАФ та Андрія Павелка, перешкоджає світлому майбутньому українського футболу та його чесному керівнику”, – зазначив з іронією Костянтин Андріюк, натякаючи на заяви глави УАФ.

Андрій Засуха, є не лише головою Київської обласної асоціації з футболу, але й президентом Колоса з Ковалівки, а також членом виконкому УАФ.

На офіційному сайті Колоса відсутня інформація, що Засуха є громадянином країни-окупанта, проте зазначається, що функціонер отримав диплом за спеціальністю міжнародні економічні відносини у Московському державному інституті міжнародних відносин.

Додамо, що саме Андрій Засуха заснував Колос у 2012 році. Під його керівництвом ковалівці піднялись з аматорського рівня до УПЛ та навіть зіграли в кваліфікації Ліги Європи у 2020 році.

Джерело: СТОПКОР

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *