ДІТИ ВІЙНИ Й ДОСІ ВОЮЮТЬ

За моральні цінності, честь та гідність поколінь

До Днів пам’яті та примирення й 70-річчя Дня Перемоги в Ірпені та селищах відбулася ціла низка різноманітних урочистостей та заходів. 8 травня у День пам’яті та примирення пройшло народне зібрання біля меморіалу «Братська могила», а біля міської бібліотеки — виставка присвячена подіям Другої Світової війни, також 8 травня відбулися заходи на ДОТАХ в Мостищах.

Дуже велелюдно в місті було 9 травня біля меморіалу «Братська могила», простір заповнювала святкова символіка та прапори, дзвеніли ордени ветеранів війни. В цей день, як ніколи, всіх поєднувало вшанування великого подвигу нашого народу в Великій Перемозі. Особливо шановані були в цей день ветерани, які прийшли до меморіалу, саме вони стали осердям святкового мітингу та параду, сформованого з ветеранів Афганістану, воїнів АТО, трудових колективів, громадськості та студентської молоді. Але спочатку були квіти до бронзового солдата.

ДІТИ ВІЙНИ Й ДОСІ ВОЮЮТЬ

Вшанувати пам’ять полеглих з великою корзиною квітів прийшли лідери Ірпінської громадської організації  «Спілка Дітей війни». «День Перемоги вже 70 років поспіль об’єднує всі покоління, — говорить голова цієї організації Василь Пікулик, — незважаючи на всі випробування й виклики часу ми переможемо всі труднощі, як перемогли їх наші діди та прадіди. Адже ми, діти війни, особливо навчилися цінувати такі моральні цінності, як честь та гідність. Зараз наша організація опрацьовує низку заходів, котрі об’єднуватимуть всі покоління навколо спільної мети щодо розбудови держави та історичної пам’яті, бо саме історична пам’ять є тою незрушною цитаделлю, котру ніколи не здолати ворогам України…».

До початку святкового параду, який пройшов під девізом  «Об’єднання поколінь», відбувся урочистий мітинг, який відкрив  виконуючий обов’язки  міського голови Микола Головкевич. Далі відбулися показові виступи спортсменів, культурно-мистецький марафон «Перемога одна для всіх», майстер-класи з вальсу під супровід оркестру, кіносеанс під відкритим небом з демонстрацією фільму «В бой идут одни старики».

Автор: Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *