Діти побачили, як поліцейські собаки шукають небезпечні речовини та беруть слід (+ фото)

Чотирилапі правоохоронці під контролем своїх наставників, демонстрували гостям власні здібності з пошуку небезпечних речовин, наркотиків, та взяття сліду.

Діти побачили, як поліцейські собаки шукають небезпечні речовини та беруть слід (+ фото)Також, співробітники центру продемонстрували витривалість собак при затриманні злочинців.

Діти побачили, як поліцейські собаки шукають небезпечні речовини та беруть слід (+ фото)Школярі дізналися більше про професію кінолога, можливості службових собак, умови їх утримання і тонкощі навчання.

Діти побачили, як поліцейські собаки шукають небезпечні речовини та беруть слід (+ фото)Наприкінці, відвідувачі мали нагоду познайомитися із майбутніми собаками-поліцейським: діти охоче гладили цуценят і робили фото на пам’ять.

Діти побачили, як поліцейські собаки шукають небезпечні речовини та беруть слід (+ фото)Поліція Київщини регулярно проводить навчально-виховні та ознайомчі заходи для підростаючого покоління. Правоохоронці розповідають про свою професію і акцентують увагу дітей на необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності, умінні правильно діяти при надзвичайних ситуаціях і вчасно надати допомогу тому, хто її потребує.

Джерело: Відділ комунікації поліції Київської області 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *