Депутатський конкурс: хто перший оприлюднить засекречений додаток?

Тема співпраці Ірпінської міськради з Національною Спілкою письменників України вже з місяць оговорюється у ЗМІ. Виникла вона й на сьогоднішньому засіданні виконкому Ірпіньради. Спочатку у контексті дозволу «Ірпіньзеленбуду» на очищення від чагарників та знесення аварійних дерев на території Будинку творчості письменників, що в Ірпені по вулиці Стельмаха. Член виконкому Дмитро Демчишин поцікавився чому ці роботи повинні виконуватися саме «Ірпіньзеленбудом». Тобто, слід розуміти, за рахунок міського бюджету упорядковуватиметься територія Будинку письменників. У відповідь на це міський голова Ірпеня Володимир Карплюк неначе ненароком, що називається, з’їхав з теми, сказавши, що територія Будинку письменників потребує впорядкування, після якого буде дозволено доступ в новооблаштований парк усім жителям Ірпеня.

Депутатський конкурс: хто перший оприлюднить засекречений додаток?

Але за такою логікою будь-яке підприємство чи господар двору, який знаходиться в Ірпені, може звернутися до «Зеленбуду» чи іншого комунального підприємства з тим, щоб за нього навели лад на його території у відповідь на обіцянку зробити відкритим доступ для ірпінчан. Потім можна відмовитися чи якось обмежити цей доступ. Звісно, подібні домовленості потрібно підкріпляти відповідними угодами. Про угоду між ІМР та НСПУ багато говориться, навіть на наступну сесію 27 квітня її затвердження внесено до порядку денного, проте текст самої угоди залишається таємницею.

У розданих депутатам проекті рішення з цього приводу є посилання на «додаток 1», якого в депутатів на руках немає. Принаймні, в тих, які не бояться спілкуватися з кореспондентами «Зорі Приірпіння». Володимир Карплюк на моє запитання з цього приводу відразу «відморозився» не бажаючи відповідати по суті. Як стверджують опозиційні депутати, чимало подібних випадків у новітній історії Ірпіньради, коли подібні додатки їм вручають перед самим голосуванням, або ж взагалі забувають їх надати.

Депутатський конкурс: хто перший оприлюднить засекречений додаток?

Це при тому, що даний проект угоди дуже важливий, адже йдеться не тільки про упорядкування території «Зеленбудом», а взагалі про використання 10 гектарів землі, 2,7 га з яких пропонується віддати інвестору. Тож небайдужій громадськості дуже важливо дізнатися буквально: про що саме зібралася укласти договір Ірпіньрада зі Спілкою письменників?

Зважаючи на це, редакція газети і сайту «Зоря Приірпіння» оголошує конкурс серед депутатів: хто перший оприлюднить «додаток 1»  до проекту рішення «Про схвалення та затвердження договору між Ірпінською міською радою та Національною Спілкою письменників України». Приз переможцю – «зелена карта» від «Зорі Приірпіння» у разі балотування на наступних виборах в окрузі, де розташований Будинок творчості письменників.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *