Де себе розважити в Ірпені на вихідних?

Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради для жителів та гостей міста Ірпеня з метою організації культурного відпочинку в парках та скверах організовує музичні години за участю творчих колективів відділу культури, та майстер-класи майстрів декоративно-прикладного мистецтва. 5-7 червня своїм чарівним співом порадував присутніх самодіяльний вокальний ансамбль «Перевесло» Уваровського будинку культури (смт Ворзель), та народний хор ветеранів війна та праці «Пам’ять» МБК м. Ірпеня. Минулими вихідними (12-14 червня) на присутніх чекав виступ самодіяльного жіночого вокального ансамблю «Блиставчани» с. Блиставиця, самодіяльний ансамбль старовинної пісні «Джерело» МБК м. Ірпеня та народного хору «Криниця» Центру творчості смт Гостомель. Також для дітей проводились майстер-класи з плетіння Мандали з ниток, заплітання кіс, прикрас із полімерної глини, аквагриму, розпису Мехенді та ін. 19 червня  у парку ім. В. Правика з 16:30 – 18:00 відбувся  концертний виступ вихованців та педагогів Ірпінської дитячої музичної школи.

Цими вихідними (20-21 червня): 20 червня виступ самодіяльного жіночого вокального ансамблю «Барви», смт Коцюбинське (парк ім. В. Правика – 16:30-17:30 год., парк «Дубки» 17:30-18:30 год.), 21 червня всі охочі зможуть послухати виступ народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Ірпінчанка», МБК м. Ірпеня (парк ім. В. Правика – 16:30-17:30 год., парк «Дубки» 17:30-18:30 год.).

До відома усіх ірпінчан та гостей міста! Кожної суботи в парку ім. В. Правика для наймолодших з 10:00 – 13:00 год. відбувається культурно-розважальна програма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *