Бучанському «наркодилеру» загрожує від 6 до 10 років ув’язнення

За збут наркотичних засобів зловмисник понесе справедливе покарання!

Бучанському «наркодилеру» загрожує від 6 до 10 років ув’язнення

Незаконний обіг наркотичних засобів і психотропних речовин – надзвичайно складне, багатогранне, суспільно небезпечне явище, яке з кожним днем набуває все більших масштабів, глибше проникає у життя суспільства.

Правоохоронними органами приділяється прискіплива увага питанням боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів на території Ірпінського регіону та м. Буча. Зокрема, у травні поточного року 31-річний мешканець м. Буча неодноразово збував наркотичні засоби наркозалежним особам. Таку протиправну діяльність було належним чином зафіксовано.

Так, здійснюючи контроль за вчиненням злочину слідчому та прокурору вдалося здобути відео- та аудіо-докази фактів збуту наркотичних засобів. Під час обшуку неподалік місця мешкання правопорушника знайдено наркотичні засоби та купюри, які використано під час контрольної закупки.

Визнавши здобуті докази достатніми, прокуратурою міста направлено обвинувальний акт стосовно правопорушника до суду за ст. 307 ч. 2 КК України (збут наркотичних засобів), санкція якої передбачає позбавлення волі від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Бучанському «наркодилеру» загрожує від 6 до 10 років ув’язнення

Кримінальне провадження стосовно вказаного «наркодилера» за ст. 307 ч. 2 КК України у серпні поточного року направлено до Ірпінського міського суду.

Про стан розгляду цієї справи громадськість інформуватиметься.

 

Аліна СВИЩ,

Прокурор прокуратури міста Ірпеня

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *