Кримінальне провадження щодо пожежі в Бучі

У Бучі розпочалася масштабна пожежа на промисловому підприємствіЗа фактом пожежі, яка відбулася  в Бучі 25.08.2015 о 14 годині 9 хвилин слідчим відділом Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області, зареєстровано кримінальне провадження за ст. 270 ч. 2 КК України.

В рамках кримінального провадження відпрацьовуються декілька версій, одна з основних це – порушення керівництвом підприємства (приватне підприємство «Блєск ПК») правил пожежної безпеки.

В ході досудового розслідування встановлено, що це підприємство орендувало територію для здійснення комерційної діяльності у ПрАТ «Науково-дослідний інститут склопластиків і скловолокна». Керівництво та працівники Інституту вже допитані.

Встановлено види робіт, які виконувалися підприємством – змішування технічних рідин для отримання готової продукції – розчинників та лаків. З цих питань вже  допитано керівників та працівників підприємства.

На даний час триває огляд місця події, до проведення якого залучено фахівців експертних установ.

Питання додержання підприємством вимог пожежної безпеки при виконанні таких робіт буде досліджено в рамках пожежно-технічної експертизи.

Також, на даний час органом розслідування витребовується інформація про наявність необхідної дозвільної документації у підприємства на проведення таких робіт. З’ясовується сума спричинених збитків.

Прокуратурою міста у провадженні надано вказівки, стан слідства щоденно контролюється. Про стан розслідування цього провадження громадськість буде інформуватися.

 

Альберт ШАПОВАЛОВ,

Прокурор прокуратури м. Ірпеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *