Бучанські податківці зустрічалися з громадськістю

Бучанські податківці зустрічалися з громадськістю

 Начальник Бучанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС у Київській області Тетяна Єфременко зустрілась з громадянами Бучанської ОТГ на тему: «Актуальні питання щодо податку на майно. Порядок отримання податкової знижки на навчання».

У ході зустрічі Тетяна Єфременко нагадала присутнім, що до складу податків на майно входять: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; плата за землю. Фахівець детально розповіла про об’єкти оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставки податку, а також терміни сплати. Окремо повідомила присутніх про новий електронний сервіс Державної податкової служби «Калькулятор податку на майно», який надає можливість громадянам самостійно здійснювати розрахунок сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю з фізичних осіб.

Також податківець зауважила, що актуальним питанням для громадян залишається можливість отримання податкової знижки за витрати, понесені у минулому році. Це, наприклад, витрати на: навчання у державних учбових закладах, користування іпотечним житловим кредитом, використання репродуктивних технологій тощо. Крім того поінформувала громадян, що для реалізації права на податкову знижку  необхідно подати декларацію про майновий стан до 31 грудня 2023 року. Для цього немає потреби йти  до податкової інспекції, адже можна документи подати в електронному вигляді через меню Е-кабінету платника податків.

Начальник відділу відповіла на питання присутніх та порекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Бучанський відділ  податків і зборів з фізичних осіб
та проведення камеральних перевірок
управління оподаткування фізичних осіб

ГУ ДПС у Київській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *