Безпідставно відключив газ, побив господарів – звільнився з роботи

Безпідставно відключив газ, побив господарів – звільнився з роботи

Співробітник газової служби, який у Київській області при спробі за борги опломбувати газовий лічильник приватного будинку побив його господарів, після інциденту звільнився з компанії.

«Особу, яка може бути причетною до цього випадку, вже встановили. Зараз триває перевірка, щоб з’ясувати точно – причетний він чи не причетний. На той момент він дійсно був працівником газової служби, але наразі його звільнено. Тривають слідчі дії для встановлення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень, та інші слідчі дії для збирання доказів, щоб оголосити цьому чоловіку про підозру. Було проведено слідчі експерименти, щоб встановити, як все відбувалося, проведено допити потерпілих і свідків», – розповіли Kosatka.Media у пресслужбі поліції Київської області.

Справою займаються слідчі Бориспільського районного управління поліції. Відкрито кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України («Умисне легке тілесне ушкодження»), але у процесі слідства статтю можуть змінити.

Безпідставно відключив газ, побив господарів – звільнився з роботи

Що говорять у Київоблгазі

Газові мережі у Бориспільському районі обслуговує місцевий підрозділ ПАТ «Київоблгаз». 15 березня Kosatka.Media звернулася до пресслужби компанії з проханням повідомити, чи мають стосунок працівники Київоблгазу до цього інциденту, а якщо так, то якою є позиція компанії та її подальші дії? Нам відповіли, що передали запит до юридичного відділу. Однак відповіді ми не отримали.

Відключати за борги не мали права Попри те, що у подружжя Шабалтунів борг за газ справді був, відключати його їм не мали права, оскільки це заборонено на період карантину. Згідно пп. 4, 5 п. 3 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 17 березня 2020 року № 530-IX на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:

нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;

припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам  України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Карантин, встановлений постановою Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 року в поточній редакції, діє до 30 квітня 2021 року.
Джерело: kosatka

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *