Алгоритм допомоги людям з інвалідністю

Алгоритм допомоги людям з інвалідністю Меру міста Ірпінь

Київська область

Карплюку  В. А.

Шановний Володимире Андрійовичу!

У кризовий період рівень життя  різко погіршився, поставивши більшу частину населення на межу виживання. Особливо у тяжкому становищі люди з обмеженими можливостями та інваліди. У такі часи першочерговим завданням органів місцевого самоврядування є надання підтримки малозабезпеченим верствам населення та інвалідам.

 Зробити це можна, вирішивши  два завдання:  

  • створити умови для використання бізнесменами підконтрольного Вам регіону податкових пільг, які мають підприємства громадських організацій інвалідів, і надати можливість працювати інвалідам та заробляти кошти, а не отримувати їх у якості допомоги. Тому доцільним є створити підприємство громадської організації інвалідів у Вашому селі чи місті;
  • здешевити продукти першої необхідності (так званий борщовий набір). Здешевлення здійснити за рахунок використання пільг у оподаткуванні, прямих постачань продукції від виробників до малозабезпечених верств населення.

Механізм вирішення  цих завдань дуже простий:

1.) облік всіх малозабезпечених та інвалідів, що проживають постійно на території, за яку Ви відповідаєте! Це надасть можливість сформувати потреби та обсяги ймовірного споживання.

2.) створення, в тому за участі місцевих бізнесменів, підприємств заснованих громадськими організаціями інвалідів (ГОІ), які не сплачують ряд податків (ПДВ-0, не сплачують податок на прибуток, інші податки), а тому можуть дозволити собі знизити ціни на продукцію і бути конкурентоспроможними на ринку.

3.)  зменшення ціни на продовольчі товари за рахунок скорочення проміжних ланок від виробника до покупця за рахунок створення в регіоні підприємства, заснованого громадською організацією інвалідів, що буде займатися фасуванням продуктів, насамперед, круп, а також їх реалізацією. Закупки будуть здійснюватися від виробника, а реалізація може проводитись не лише оптовими партіями, а й у роздріб.  Це дозволить продавати їх за нижчою ціною малозабезпеченим верствам населення в торгових мережах фізичних осіб – підприємців Вашого регіону.

  • надання малозабезпеченим верствам населення та інвалідам «соціальної картки», що оформляється у співпраці з відповідними відділами соціального забезпечення місцевих органів самоврядування.

Від органів місцевого самоврядування, для реалізації даних напрацювань,   потрібно:

  • в першу чергу – чергу роз’яснити місцевим бізнесменам можливості використання податкових пільг підприємствами Громадських організацій інвалідів. При мінімумі витрат на функціонування, податки можливо офіційно звести до нуля, ОФІЦІЙНО!!!
  • по-друге надати приміщення в оренду підприємству заснованому громадською організацією інвалідів за пільгової ціною згідно чинного законодавства України (аж до 1 грн. за рік!!!);
  • по-третє – можливості формування зазначених підприємств при вже функціонуючих виробництвах, як займаються переробкою С/Г продукції, її розфасовкою, випічкою, таким іншим на підконтрольних Вам територіях;
  • методичне забезпечення, надання прикладів позитивного застосування зазначеного досвіду, Ми Маємо. Від Вас прошу роз’яснити переваги Вашим місцевим бізнесменам!

На даний час громадські організації інвалідів та їх підприємства є єдиним  офіційним джерелом здешевлення продукції та надання підтримки малозабезпеченим верствам населення та інвалідам.

Малозабезпечені верстви населення та інваліди на підконтрольних Вам територіях мають не злидарювати, а вести прийнятний людини спосіб життя!

 

 

З повагою та порозумінням,

Здобувач наукового ступеня

кандидата економічних наук

Національного університету ДПС України                                 Сергій КАНДИБА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *