Баланівка отримає сучасний Будинок культури

Баланівка отримає сучасний Будинок культури

Тривалий час будинок культури в віддаленому районі селища, за адресою: смт Гостомель, вул. Радгоспна, 37, котрий був переданий на баланс Гостомельській селищній раді від СТОВ «Бучанське» в грудні 2007 року та був єдиним закладом для проведення дозвілля місцевих жителів цього району, потребував капітального ремонту. Однак влада Гостомеля спромоглася лише перекрити дах, замінити вікна та пофарбувати фасад. На цьому все й завмерло.
На звернення громадських активістів, зокрема Святослава Куценка до місцевої влади з письмовим проханням та вимогою зробити повноцінний ремонт аварійного приміщення будинку відповідь була одна — в бюджеті немає коштів. Після відсторонення місцевої влади від вирішення цієї проблеми, активісти «Об’єднання “Самопоміч”» – корінні гостомельчани Олександр і Богдан Драп почали шукати шляхи її вирішення. Звичайно, знайти меценатів, які б вклали кошти в некомерційний проект, котрий їм не приноситиме прибутків було важко. І все ж на їхнє звернення відгукнувся відомий меценат Юрій Прилипко.
Юрій Ілліч взяв на себе всі фінансові витрати на ремонті роботи й закупівлю будматеріалів, необхідних для повноцінної реконструкції будинку культури. Наразі відновлювальні роботи тривають повним ходом. Що отримають жителі селища Гостомель після реалізації цього проекту?
Насамперед підростаюче покоління матиме можливість для повноцінного проведення дозвілля. Зокрема, на оновленій сцені юні зірки селища зможуть показати свої таланти. В оновленому будинку культури можна буде проводити роботу різноманітних гуртків і студій, танцювальних чи співочих, з живопису або рукоділля. Зважаючи на сучасний проект реконструкції, що включає облаштування власної котельні, передбачено місце й для спортсменів, зал для тренувань. Також відрадно, що на околицю селища нарешті зможуть приїхати професійні артисти й порадувати жителів своїми виступами.
Аби такі задуми стали реальністю, наразі йде повним ходом реконструкція старого приміщення клубу. Фактично, це буде новий заклад культури європейського зразка. Окрім обладнання нового опалення, у приміщенні облаштовуються душеві та туалети – чого раніше не було.
Облагородження району Баланівки не обмежується лише реконструкцією клубу. Також Юрій Прилипко організував роботи з облаштування навколишньої території біля цього закладу. Кронуються дерева, облаштовуються під’їзди до Будинку культури, друге відкриття якого планується десь за місяць.

 Валентин СОБЧУК

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

15 комментарии на “Баланівка отримає сучасний Будинок культури

 1. Дуже горда за хлопців – братів. Рада за те, що їхня робота, над якою вони трудяться цілодобово, подарує усім жителям Гостомеля та Баланівки такий чудовий будинок культури. Адже, саме сучасного погляду на культуру в нашій країні не вистачає! І ми дуже вдячні міській владі, спонсорам та хлопцям за такий подарунок! Чекаємо на відкриття!

 2. Не віриться! Нарешті! А я думала, що так і житиму в самому глухому місці Приірпіння. Чекаю відкриття.

 3. Якщо Юрій Ілліч взявся за цю справу, то оновлений будинок культури буде просто “лялечка”! 🙂

 4. Пора вже владу Гостомеля міняти. Що ці кириченки з депутатами для людей зробили? Тільки землю дерибанять, ділянки на себе і всі сімї оформлююють. Досить їх терпіти!!!

 5. Молодцы ребята, активисты нашего города благодаря чьей работе и активному участию у нас будет новый клуб который стремительно приображается, да и парк возле клуба приобразился. Спасибо вам, так держать!

 6. Я думаю Юрий Ильич и ребята-активисты решили воплотить в жизнь мечту каждого второго Гостомельчанина!))) Сколько не слышу – все ооочень ждут открытия) И это круто..правда) Думаю всё получится! Удачи Вам!!

 7. Очень рада что занимаются этим. Местность преображается) Как же приятно когда проходишь мимо и видишь как всё налаживается! До безумия приятно) Всем огромное спасибо! Успехов! И продолжайте в том же духе! Всё получится!!!))))

 8. Теперь там можно ходить с ребенком и не боятся что он схватит какой нибудь шприц или еще какую-нибудь гадость! Гостомель развивается и меня, как жительницу этого поселка, это очень радует! Ведь это прекрасно! Спасибо Вам всем большое!!!

 9. Саша и Богдан, я вами ГОРЖУСЬ! Вы действительно молодцы, что помогаете всем, не требуя что-то взамен. И пусть те люди, которые вставляют вам палки в колеса, обломаются! =)))) Потому что за вами те люди, которые смотрят в ваши глаза с благодарностью! И их много!
  Я уже не могу дождаться открытия!!!! 🙂 Будет круто!

 10. Лично найду тех кто этим занимается этим и с превеликим уважением и удовольствием пожму им руки!! я не могу передать свои емоции..я давно ждал того момента когда перестанут все тырить себе, а хоть что то сделают для народа! Дождался! Ураа, Гостомельчани))

 11. всегда говорили что Гостомель – это зажопье! ну уж нет!! теперь могу гордо отвечать что нееет! приедьте и посмотрите как красиво мы живем!!))) Оссталось дождаться открытия! ждем ждем ждем))))))

 12. Хоть что-то приятное произошло этой весной. В нашем Гостомеле появился адекватный Дом культуры. Господи..Свершилось! Невероятно большое спасибо тем, кто этим занялся! Это ооочень круто ребят!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *