Змагання зі стрітболу відбудуться у Бучі

18 липня у Бучі пройде відбірковий етап змагання зі стрітболу (вуличного баскетболу) між командами з усієї України у рамках Всеукраїнського чемпіонату «Української стрітбольної ліги».

Змагання зі стрітболу відбудуться у Бучі

Наприкінці лютого 2009-го року стрітболу (вуличний баскетбол) офіційно визнано видом спорту в Україні – з’явився в Переліку видів спорту на підставі рішення колегії Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, а також реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Загалом же стрітбол прийшов в Україну у 1995 році, його розвитком займалась Федерація баскетболу України. На базі ФБУ 22 травня 2006 року була створена Федерація вуличного баскетболу для його подальшого розвитку та популяризації.

Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У грі беруть участь дві команди, по три гравці в кожній, які змагаються «на одне кільце». Гра може відбуватись протягом домовленого часу або до моменту, коли одна з команд набере домовлену кількість очок.
Невід’ємною частиною стрітболу, що вирізняє її від баскетболу, є заохочуване виконання трюків з м’ячем під час гри та різноманітних слем-данків (кидків згори). Іншою особливістю стрітболу є можливість «грубої» гри, тобто використання деяких силових прийомів і обхідних маневрів для здолання суперника.
Джерело: bucha.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *