Заходи в вільному просторі ART HOUSE 15-20 грудня

15 (ВІВТОРОК) ГРУДНЯ О 14:00 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «БІСЕРОПЛЕТІННЯ».

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «БІСЕРОПЛЕТІННЯ»

Майстер: Людмила Афанасьєва.
Детальніше: http://vk.com/biseropletinnia

15 (ВІВТОРОК) ГРУДНЯ О 15:00 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ВИГОТОВЛЕННЯ КВІТІВ У ТЕХНІЦІ «КАНЗАШІ».

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ВИГОТОВЛЕННЯ КВІТІВ У ТЕХНІЦІ «КАНЗАШІ»

Майстер: Людмила Афанасьєва.
Детальніше: http://vk.com/prykrasy_kanzashi

15 (ВІВТОРОК) ГРУДНЯ О 16:00 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ДЕКУПАЖ».

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ДЕКУПАЖ»

Майстер: Людмила Афанасьєва.
Детальніше: http://vk.com/dekupazh_arthouse

15 (ВІВТОРОК) ГРУДНЯ О 17:00 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ВИГОТОВЛЕННЯ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС».

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ВИГОТОВЛЕННЯ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС»

Майстер: Людмила Афанасьєва.
Детальніше: http://vk.com/yalynkovi_prykrasy

16 (СЕРЕДА) ГРУДНЯ О 13:00 І 15:00 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «АВІАМОДЕЛЮВАННЯ».

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «АВІАМОДЕЛЮВАННЯ»

Викладач: Юрій Нілович Матковський.
Детальніше: http://vk.com/aviamodeluvannia

16 (СЕРЕДА) ГРУДНЯ О 18:00 – МАЙСТЕР-КЛАС «НОВОРІЧНА КУЛЬКА». ТЕХНІКА: СУХЕ ВАЛЯННЯ З ВОВНИ.

МАЙСТЕР-КЛАС «НОВОРІЧНА КУЛЬКА». ТЕХНІКА: СУХЕ ВАЛЯННЯ З ВОВНИ

Майстер: Юлія Павлусь.
Детальніше: http://vk.com/novorichna_kulka

17 (ЧЕТВЕР) ГРУДНЯ О 18:00 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ЖИВОПИСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ВСІ ФАРБИ ЖИТТЯ – ДІТЯМ».

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ ЖИВОПИСУ ДЛЯ ДІТЕЙ «ВСІ ФАРБИ ЖИТТЯ – ДІТЯМ»

Викладач: Юлія Павлусь.
Детальніше: http://vk.com/kraski_detiam

18 (П`ЯТНИЦЯ) ГРУДНЯ О 16:00 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ «ЧАРІВНІ ФАРБИ». МАЛЮВАННЯ НА ВОДІ ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ МАЛЮНКУ НА ПАПІР.

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ «ЧАРІВНІ ФАРБИ». МАЛЮВАННЯ НА ВОДІ ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ МАЛЮНКУ НА ПАПІР

Викладач: Юлія Павлусь.
Детальніше: http://vk.com/volshebnye_kraski

18 (П`ЯТНИЦЯ) ГРУДНЯ З 16:00 ДО 22:00 – ВЕЧІР НАСТІЛЬНИХ ІГОР.

ВЕЧІР НАСТІЛЬНИХ ІГОР

Детальніше: http://vk.com/nastolki_arthouse

18 (П`ЯТНИЦЯ) ГРУДНЯ О 19:30 – ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ «ПОЗИТИВНИЙ ЖИВОПИС ДЛЯ ДОРОСЛИХ».

ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ КУРСУ «ПОЗИТИВНИЙ ЖИВОПИС ДЛЯ ДОРОСЛИХ»

Викладач: Юлія Павлусь.
Детальніше: https://vk.com/pozitivnaya_jyvopis

19 (СУБОТА) ГРУДНЯ О 12:00 – СЕСІЯ ГРУПОВОГО КОУЧІНГУ «ЯК СТВОРИТИ ГАРМОНІЮ У ЖИТТІ?».
ОБОВ`ЯЗКОВА ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДО 18-ГО ГРУДНЯ В ART HOUSE АБО ЗА ТЕЛ. (063) 897 49 57.

СЕСІЯ ГРУПОВОГО КОУЧІНГУ «ЯК СТВОРИТИ ГАРМОНІЮ У ЖИТТІ?»

Детальніше: http://vk.com/kouching_garmonia

19 (СУБОТА) ГРУДНЯ О 20:00 – ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОГО ФРАНЦУЗСЬКОГО МЕТРУ «Le Jour Le Plus Court».

ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОГО ФРАНЦУЗСЬКОГО МЕТРУ «Le Jour Le Plus Court»

Детальніше: http://vk.com/kinofestival_irpin

20 (НЕДІЛЯ) ) ГРУДНЯ О 12:45 – English Speaking Club.

English Speaking Club

Викладач: Олеся Коваль.
Детальніше: http://vk.com/speakclub_arthouse

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *