Зачаровані ворота стадіону НУДПСУ

Зачаровані ворота стадіону НУДПСУ

Регбійна збірна України вперше проводила міжнародний матч у нашому Ірпені на стадіоні Податкового університету. На жаль, перший млинець звично вийшов нанівець. Турнірна ситуація чемпіонату Європи з регбіліг вимагала від нашої збірної тільки перемагати.

Відтак, у першій половині зустрічі українці грали добре й цілком заслуговували на прийнятний результат. Спочатку програючи 12 очок, незадовго до перерви зрівняли результат. Втім, на останніх хвилинах пропустили результативну атаку італійців і пішли на перерву за рахунку 12:16 на користь гостей.

Розрив невеликий – і в другому таймі цілком було можливо виправити ситуацію. Проте, гра, що називається, не пішла у підопічних Геннадія Веприка. Чи то західні ворота університетського стадіону не фартові чи, може, забракло підтримки своїх глядачів (незважаючи на розрекламований анонс вболівальників на трибунах зібралося не набагато більше, ніж дійових осіб на полі), але незважаючи на чималі зусилля наших регбістів – м’яч уперто минав залікову зону італійців.  Через що у підсумку наша збірна поступилася з рахунком 12:40.

Зачаровані ворота стадіону НУДПСУ

Втім, незважаючи на прикру поразку, цей матч подарував чимало емоцій та яскравих миттєвостей регбійного дійства, які й пропонуємо до Вашої уваги. 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *