За дорученням Путіна знімають російську версію телесеріалу про Чорнобильську катастрофу

За дорученням Путіна знімають російську версію телесеріалу про Чорнобильську катастрофу

Сюжет, який знімають за дорученням Путіна, побудовано на одній з теорій, за якою причиною вибуху на ЧАЕС стали дії співробітника американського ЦРУ Альберта Ленца. Головний герой серіалу – підполковник контррозвідки Ніколаєв розшукуватиме Ленца, щоб запобігти аварії

Російську версію міні-серіалу про катастрофу на ЧАЕС 1986 року, у якій головним винуватцем буде агент ЦРУ, доручив зробити Президент РФ Володимир Путін. Вочевидь, фільм має стати альтернативою  міні-телесеріалу «Чорнобиль», презентованому в  травні американським телеканалом HBO. “Схоже, що президенту РФ не дуже сподобався “Чорнобиль” від HBO, який розповідає про ядерну катастрофу в Україні у 1986 році. Проте, російська версія полягає в тому, аби, перекрутивши факти, зробити винуватцем у катастрофі на АЕС – Сполучені Штати через агента ЦРУ”.

Російський канал “НТВ” вже почав знімати свою версії “Чорнобиля”. За словами режисера фільму Олексія Мурадова, сюжет побудований на одній з теорій, за якою причиною вибуху стали дії співробітника американського ЦРУ. «Згідно з однією з теорій, американці проникли на Чорнобильську АЕС, і багато істориків не заперечують, що в день вибуху агент спецслужб противника був присутній на станції», – пояснив він.

За дорученням Путіна знімають російську версію телесеріалу про Чорнобильську катастрофу

Як деталізує style.nv.ua, головним героєм серіалу стане не ліквідатор аварії, а співробітник радянських спецслужб – підполковник військової контррозвідки Андрій Ніколаєв, який буде розшукувати співробітника ЦРУ Альберта Ленца, щоб запобігти вибуху на ЧАЕС.  «Дія серіалу розгортається з квітня по грудень 1986 року. Українському відділу КДБ СРСР стає відомо про інтерес, який проявляють іноземні спецслужби до ЧАЕС», – повідомляється в синопсисі російської версії серіалу про Чорнобиль. Зйомки російського “Чорнобиля” насправді є аргументом того, що нинішня  Росія насправді нічим не відрізняється від екс-СРСР. Однак, проблема для Путіна полягає в тому, що HBO дуже професійно відзняв цю історію, і тому схоже, що ця пропагандистська битва вже програна для РФ.

Джерело: Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *