З НУДПСУ викрали майна на 33 536 грн.

Завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього начальника відділу міжнародних зв’язків Національного університету державної податкової служби України.

З НУДПСУ викрали майна на 33 536 грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що начальник відділу діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, маючи вільний доступ до матеріальних цінностей які йому ввірені, перебуваючи у приміщеннях Національного університету державної податкової служби України, привласнив ввірене йому майно, яке належить університету виносячи його за межі приміщень НУДПСУ, а у подальшому, розпоряджався ним на власний розсуд, спричинивши при цьому матеріальну шкоду Національному університету державної податкової служби України на суму 33 536 грн.

Як повідомляє прокуратура міста Ірпеня, наразі судовий розгляд триває. Обвинуваченому загрожує покарання за вчинений злочин передбачений ч.1 ст.191 КК України до 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.

Читайте інші публікації на цю тематику в розділі

КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *