«Врятований» – передвеликодній музичний концерт

24 квітня близько 250 ірпінчан і гостей нашого міста стали учасниками неймовірного дійства. На сцені Ірпінської Біблійної Церкви звучав естрадно-симфонічний оркестр Soli Deo Gloria та хор Sanctus. Уже з перших тактів музичного вступу стало зрозуміло, що концертна програма «Врятований» просякнута урочистістю. Вона несла передвеликодній настрій радості й поклоніння Спасителю – Ісусу Христу.

«Врятований»  – це спільний проект волинського християнського оркестру Soli Deo Gloria, який функціонує вже протягом 3 років,  і хору помісної церкви «Дім Євангеліє» м. Луцьк. Диригенти Борщ Віктор, Вознюк Яків, Слива Юра вклали зусилля у постановку відібраних дванадцяти композицій, представлених нашій увазі. Специфіка репертуару – це підбірка відомих класичних і естрадних творів та текстів, частину з яких  оркестр виконував у власному аранжуванні. Серед них: молитва «Отче наш», «Скільки в небі зірок» (комп. Олег Майовський), «Якщо мій народ» та інші.

Хористки у довгих вечірніх сукнях бордового кольору, чоловіки з краватками-метеликами – це особлива естетика концертів музичних вечорів. Особисто мені було дивно в контексті виступу такого оркестру бачити і чути інструменти, як то саксофон (Андрій Чмут) та бас-гітара (Артем Лєбєдєв). Вони виконували «Imagine Me», що стало родзинкою і експресивною розрядкою вечору.

«Христос був величною людиною і чудотворцем. Але головне не це. А те,  що Він віддав своє життя, вказуючи шлях до вічного життя»,  – ділився роздумами Ігор Бандура, перший заступник голови ВСЦ ЄХБ. –  «Розмірковуйте над цим у передпасхальний тиждень. Щоб ви могли пройти з Ним через вулиці Єрусалима і Гефсиманію до Голгофського хреста, переживаючи дорогу Спасителя до воскресіння». У продовження емоційного слова пастора в залі зазвучали пронизливі і тривожні, але, разом з тим, сповнені терпіння і надії ноти композиції «Віа Долороса» – шлях скорботи Христа.

«Soli Deo Gloria»  – «Лиш Богу слава!». На закінчення музичного свята ми всім залом славили українською мовою Господа, дякуючи за Його вибір на хресті.

Дякуємо організаторам вечору, і закликаємо всіх приділити Страсного тижні більше часу не суєті пасхальної підготовки, а думкам про Спасителя!

Яся СИДОРЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *