У зоопарку обіцяють, що їжі вистачить на всіх
У Київському зоопарку анонсували велику експозицію з врятованими під час повномасштабної війни єнотами та пообіцяли, що херсонських кавунів вистачить на всіх. Про це повідомляють “Коментарі” з посиланням на інформацію закладу.
З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну Київський зоопарк прихистив дев’ять єнотів. Наступного року в закладі планують відкриття нової великої спільної експозиції з зоопарківськими та врятованими єнотиками.
У столичному зоопарку також відреагували на викрадення єнота зі звільненого від російських окупантів Херсону. “Єнот Сєня під час сніданку ледь не вдавився херсонським кавуном, почувши новину про вкраденого орками “брата” з зоокуточку Херсона. “Тримайся друже! Все буде Україна! Після нашої Перемоги ми з радістю приймемо тебе в нашу велику родину з 16 єнотів. У нас тепло, ситно, смачно та затишно!” — зазначили в Київському зоопарку.
