Враження ірпінських петанкісток від Чемпіонату України

Враження ірпінських петанкісток від Чемпіонату України
Фото Володимира Попереченка

Нещодавно уперше в Ірпені пройшов жіночий Чемпіонат України з петанку, який доволі широко висвітлювали різні ЗМІ, у тім числі й «Зоря Приірпіння». Наразі пропонуємо до уваги читачів не суто спортивну сторону змагань, а спогади-враження його учасниць.

 

Ірина Побережна:

Хочу поділитись своїми почуттями про змагання. Було як в дитинстві, коли тебе несподівано забирають із піонерського табору, де все тільки почало нормально і весело складатись. Всі роззнайомились, почали жити дружньо і весело, а тут бац… і додому. А там уроки, домашнє завдання і все одноманітне… Якась навіть пустота і самотність.

Та сьогодні все вже закрутилося і часу знову обмаль. Я думала, що вже дуже доросла і дитячі почуття мені недоступні. Та ні. Все гаразд завдяки вам всім – і організаторам, і виконавцям. Вдячна вам всім за це. Не знаю що буде далі, бо живемо в такий час, що радієш кожному дню, та дякую вам всім ще раз за це свято, яке ви влаштувати «на рівному місці».

 

Світлана Міщенко:

Дійсно відбулося відчуття повернення в дитинство. Я хвилювалася, як та дівчина на державних іспитах у школі. Так, як у дитинстві – ну дуже хотілось поставити кулю якомога ближче до кошонету… Але найбільш вразило інше. Дівчата з Харкова так перейнялися нашим включенням до Федерації, що коли ми грали з ними на полі – зовсім не відчувалося суперництва. Вони, претендентки на чемпіонство, безкорисливо вчили нас техніки гри. Навіть давали поради перед кидком кулі. Особливо вразили Власта Височанська,Олена Колодій та Світлана Плотнікова.

Дякую усім організаторам змагань за ту дружбу та підтримку, яку подарували нам на турнірі. З таким народом Велика Перемога вже близько.

 

Валентина Биковська:

Цей перший в Ірпені ЧУ надовго залишиться у нашій пам’яті. Такі емоції і душевне піднесення, гордість за місто, що спроможне проводити ЧУ, – неперевершені! Цікаво було спостерігати, як проявляються характери і духовні цінності у взаємовідносинах учасників дійства. Ми отримали задоволення і поштовх до удосконалення навичок гри, бо треба буде наперед давати кращі результати. Вдячна всім і організаторам, і учасникам! Всім миру і благополуччя.

 

Галина Кучеренко:

Враження ірпінських петанкісток від Чемпіонату України

Дійсно в нас пробудився юнацький азарт, бажання працювати над собою, бажання бути серед молоді. Пам’ятаєте з “Двох капітанів” – «Боротися, шукати, знайти і не здаватися!!!»

Ми знайшли один із засобів бути морально здоровими, фізично витривалими, бути прикладом для своїх рідних, для молоді.

Завжди було так, що батьки гордилися своїми дітьми. І зараз нам приємно чути від своїх дітей та онуків слова підтримки та радості.

 

Антоніна Кліперт:

Я не так давно ходжу грати в цю гру, хоча вже мабуть пройшло півтора місяця. Це дуже цікава, захоплююча гра, яка заряджає енергією. У грі присутні металеві кульки та маленький такий кошонетик, до якого потрібно якнайближче підкотити металеві кульки. Мої подруги – гравчині в петанк завжди радують своєю бадьорістю, енергією, життєрадісністю.

Виявляється, навички, уміння та спортивний азарт з роками не зникає. Грають в петанк більше двух років. Це було ще до війни в Ірпені, а зараз продовжують. Нещодавно отримали у Федерації петанку України міжнародну ліцензію гравця і вперше стали учасницями Чемпіонату України з петанку серед жінок, який відбувся в Ірпені. У процесі гри познайомилися з командами Харкова, Черкас, Львова, Ужгорода… Між гравчинями склалися дуже приємні стосунки. Я не брала участі в грі, позаяк тільки вчуся. Але, була присутня на змаганнях і допомагала, чим могла, співпереживала за нашу команду. Спостерігала за грою, було дуже цікаво та повчально. Це найкращий психологічний відпочинок від щоденної рутини. Я бажаю команді петанкісток з Ірпеня міцного здоров’я, удачі у всьому та спортивного настрою! Респект керівникам і організаторам цього проекту!

 

Тетяна Ледньова:

Вітаю всіх! Ви неймовірно гарні – ви світлі! Дякую Богові і ЗСУ! За можливість жити, творити, робити добрі справи!

Петанк – це гра доброзичливих людей. Вишукана і елегантна. Одночасно – азарт і емоції зі стриманістю і зосередженістю, вправність фізичного тіла і напруженість мозку, максимальна концентрація і медитаційна розслабленість …

Я тішуся, що нам пощастило познайомитись з такою грою. Ми маємо хороший інструмент для розвитку.

Всім успіху і натхнення!

 

 

Світлана Бруховецька:

Враження ірпінських петанкісток від Чемпіонату України

За два з половиною роки наш петанк клуб пройшов шлях від знайомства з петанком, опанування гри як виду активного дозвілля, і до сприйняття цієї гри як виду спорту, що стрімко розвивається в нашій країні та дуже поширений в багатьох країнах Європи та миру.

Активне спілкування з Федерацією петанку України дало нам поштовх і впевненість спробувати свої сили у колі досвідчених петанкістів. Наш дебют відбувся на Чемпіонаті України з петанку серед жінок, який пройшов в Ірпені. Перед початком Чемпіонату гравчиням петанк клубу ІРПІНЬ урочисто вручили спортивні ліцензії міжнародного зразка, які надають право брати участь у офіційних змаганнях не лише на території України, але й в міжнародних змаганнях. Наш клуб дебютував двома командами у складі: Галина Кучеренко, Софія Куляс, Тетяна Ледньова, капітан команди Світлана Бруховецька, які посіли 6 місце, а також Світлана Міщенко, Валентина Биковська, Надія Мікітіна, капітан команди Ірина Побережна, які посіли 8 місце.

Враження від спілкування з петанковою спільнотою дуже теплі, позитивні, поважні до кожного гравця. Під час підготовки до ЧУ з нами ділилися своїм досвідом професійні петанкісти і всіляко нас підтримували. Дуже тішуся тим, що наш колектив зміцнився, в ньому з’явився азарт, спортивний дух, взаємоповага і підтримка! У нас є нові цілі і дуже цікаве життя попереду!

Враження ірпінських петанкісток від Чемпіонату України
Фото Володимира Попереченка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *