ВИБРИКИ ОСТАПА БЕНДЕРА В ФІСКАЛЬНИХ ПОГОНАХ

На ваш сайт хочеться послати «голос вопіющего в пустелі», особливо з огляду на нашу ситуацію, коли гинуть Герої України, а нічого не змінюється, а навіть стає значно гірше. Я подаю інформацію, боячись за своє життя, в езопівському стилі, сподіваюся ваш незалежний сайт її опублікує, або ж тоді буду звертатися в Генпрокуратуру, бо коли нами знову буде правити «космос беспрєдєла», тоді вже й нас не буде, як нації, а значить сьогодні й майбутнього дітей…     

ВИБРИКИ ОСТАПА БЕНДЕРА В ФІСКАЛЬНИХ ПОГОНАХ

Жив-був собі такий Пашка Космос на хлібному кориті – митниці. Як годиться для такої посади, гріб собі на карман граблями, а то й лопатою, віддаючи «на гору» – скільки система дозволяла, й нічого не змінилося після великого Янучара-Азірова, а навіть стало гірше в стократ! Звичайно, Пашка  дає своїм захребетникам «інованопулам» не будемо ображати націю та іжє с німі, в  «межах розумного» – аби не крали більше за нього  – Пашу Космоса, бо це вже було б порушенням його жлобства.

Для чого він розпорядився розробити комп’ютерну програму, яка б відстежувала всю «чорну касу» хабарів, що щедро капали в кишені митників від перевізників наркотиків, зброї та всілякої іншої контрабанди, це дуже схоже до сюжету «Мертві душі», коли Чичіков знаходив контрабанду навіть в дишлі воза. Але от біда, якщо Чичікову  вистачало 12 голландських сорочок, ну і там ще трохи для баришень, то нинішнім чичіковим, мало всього світу. Читайте Гоголя «Мертві душі». Але куди чичіковим до  Остапа Бендера в погонах, котрий  може красти ешелонами, й зруйнувати все «що під ними сидить». Але найприкріше, що вони руйнують державу, та нас з вами!!!

Бо вони можуть організувати  «всевидяще око» комп’ютерної програми без збоїв прибутків на свою кишеню. Причому, новітня комп’ютерна програма обліку «чорного налу»  видалася наскільки ефективною, що зацікавила наукові інститути й вузи. Цим вирішив і скористатися Паша Космос. Прорікши пихату фразу з претензією на крилатість: «всі Льоні Космоси, Пєті, Лесі – мнє і в подмьоткі не годяться. І люстрація мнє нє по чем!».

Тож в Паші був капітал купити ректорське крісло (за одне регалії ордени та медалі) одного фіскального вузу, де навчають майбутніх збирачів податей, й вирішив легалізувати й адаптувати програму для навчання студентів .

Для цього Паші Космосу необхідно було усунути усіх працівників-науковців, які стали, або могли стати на його шляху. Один за одним він почав звільняти неугодних, ліквідуючи цілі підрозділи фіскального вузу. Призначаючи скрізь і всюди своїх людей сумнівної кваліфікації. Створюючи хаос, маніпулюючи людьми, наче наперсточною кулькою.

Лохами, яких взявся «розводити» Пашка Космос, виявився весь колектив вузу, а «шариком» (який він уже тримає в кишені)  — майно державного навчального закладу. Це кілька десятків гектарів землі з навчальними корпусами, квартирними будинками, басейном, стадіоном, сучасним медичним та іншим обладнанням. Навіщо, так багато майна державному вузу? – подумав його новоспечений «в. о.», – це все можна роздеребанити між приватними структурами!

Відтак, він почав діяти «по вновь утверждьонному плану»! Вивісивши на дверях   свого кабінету табличку з переліком усіх його регалій: «Акадємік околовсяческіх наук, Велікій магістр тайного ордена «Меча і орала», проффєсор таможенних поборов і т. д і т. п. Ледве вистачило широких дубових дверей, аби перерахувати регалії великого комбінатора в фіскальних погонах.

Найбільшою кісткою в горлі Паші Космоса виявилися конкуренти та їхні прихильники, яких він почав звільняти, скорочувати і «пресувати». На «демократичних» виборах ректора, якщо, звісно, вони відбудуться – конкуренти йому непотрібні. Відтак, у ввіреному «в. о.» вузі розпочалася «Операція – ліквідація».

Навіть, ліквідував весь медцентр, щоб ні в кого не боліла голова від його «проізвола», зробивши «подарунок» на День медика звільнив весь медперсонал. На заваді впровадження Пашиної програми виявився комп’ютерний центр. Його ліквідувати одним розчерком пера не видавалося можливим. Через що він застосував іншу тактику – частину під скорочення, інших працівників залишити без фінансування , мовляв, проголодаються  — й самі розбіжаться.

Урізавши всі фонди комп’ютерного підрозділу, Паша Космос наказував їм далі працювати в поті чола за принципом Остапа Бендера: «пілітє гірі – оні золотиє». «Возможно, вас даже наградят – посмертно».

Власне, так відбувалося у всіх ввірених підрозділах ввіреного йому вузу державою «во врєменноє пользованіє», оскільки більше півроку він так і залишався ректором з префіксом «в. о.».

Ліквідувавши все, що можна, Паша вирішив зробити «подарунок» до 1 вересня професорсько-викладацькому складу, вручивши їм попередження про звільнення. З таким розрахунком, щоб до наступного Дня вчителя звільнити 20%, а в перспективі  — весь професорсько-викладацький склад.

Для наведення порядку в вузі вимальовувалося два шляхи. Фантастичний – порядок наведе сам «в. о.» і реалістичний  — прилетять інопланетяни й наведуть порядок. Звісно, що Паша, маючи прямий зв’язок з Космосом, дотримувався реалістичного варіанту для ліквідації вузу. Відтак, приступив до дії з крилатим вигуком: «Льод трунулся, господа прісяжниє засєдатєлі. Командовать парадом буду я! А также получать всьо імущество універсітєта на блюдічкє с голубой кайомочкой!».

Відтак, з вуст всесильного «в. о.» пішли укази щодо кадрових перестановок.  «Провозглашаю себя вєлікім комбінатором, хранітєлєм общака і наслєдніком Остапа Бендера, действую под прікритієм смотрящего Стрійчуванеску, обявляю о созданіі Косміческо-остапо-бендеровськой республікі!», – таким став перший указ Паші Османа-Остапа Космос–Бендера.

Не дивно, що й зарплату він собі призначив космічну,у більшу ніж і Президента і Прем’єра України разом взятих. Пашка Космос вирішив, що закони України на території вузу не указ — тут діють його космічні закони. І далі посипалися кадрові укази, як з рогу достатку…

«Назначіть главним казнокрадом Хоменконеску, дейсвующего под прісмотром Стрійованеску, даби не переплутал общак с державной казной! Ми уже поклалі в общак 5 лімонов, заработаних нашимі попєрєднікамі». «Міністром-стрелочніком за всє наші промахі й неудачі назначаю Назаренкормана. Кто-то же должен отвєчать за всє провали, посколько я всегда работаю в бєлих пушистих перчатках, коториє всегда чісти». «Міністром дезінформаціі, печаті і связєй с ЛНР, ДНР і сєвєрним братом – назначаю Воробїнеску! Повєлєваю ім бить пятой колоной в Украінє єтіх образованій, падчінєннимі Салахошвалянеску і Личухудонеску. Паскольку оні мастєра по распостранєнію слухов і сплєтєн, подстав, разводов, фальсифікацій виборов». «У нас длінниє руки, – не втомлювався повторювати у стилі Остапа Бендера Паша Космос. – І наші люді єсть вєздє. С німі ми ідьом на вибори для захвата власті в городє ПіньІр. Даби первим єго проглотіть в «черную диру» Косміческо-остапо-бендеровськой республікі! Для етого надо развєсті его житєлєй, даби ми побєділі на виборах».

«Міністром кадровой політікі Косміческо-остапо-бендеровськой республікі назначаю Мірошніческу, через жернова котрого надлєжіт пропустіть в отходи весь професорско-преподавательскій состав і сотрудніков!».

І щоб «сільно нє воображалі», скоротив працівників юридичного, планового, загального відділів та інші підрозділів. Замість професіональних фахівців «вєздє раставляю преданих ідеє остапо-бендеровскіх людей с нулєвим IQ, чтоби не думая (умних нам не надо) беспрікасловно виполнялі мої прікази! І также заставлялі рабо тать своїх подчіньонних!», – розпорядився Бандер-Паша, вважаючи, що IQ для своїх помічників —– справа десята – адже інформація до них через нього надходить з Космосу.

Керівником Збройних Сил Косміческо-остапо-бендеровськой республікі був призначений Шевчукман, який незадовго до цього прославився «героїчним» видиранням підписних листків з рук тендітної дівчини.

Відповідальним за прослуховування всіх телефонних розмов призначив секретноє спецподраздєлєнія СБ «Союза меча і орала», на якого також було покладено «контроль за действіямі всех работніков. Всех сотрудніков спецподраздєлєнія служби безопасності і заставить работать на нас!». Взять под особий контроль Шевкомана.

«Запрєтіть всю агітацію по вступу для абітурієнтов. І встановіть оплату за обучєніє по контракту на 2 тисячі више, чем у кієвскіх вузах. Поскольку за косміческую науку —  і цени должни бить косміческімі! Благотворітєльниє взноси сдавать хранітєлю общака Стрійчуванеску».

На продовження своєї бурхливої діяльності Паша Космос вирішив на території Космічно-остапо-бендерівської республіки запровадити свою грошову одиницю – космодолар. За відсутності коштів —  нею можна буде виплачувати зарплати викладачам та стипендії студентам. Адже всі надходження у національній та іноземній валюті, згідно розробленої програми, спрямовувалися до общака. Тож треба було з чимось і з людьми розплачуватися. Відтак, Паша зобов’язав Салаховашвалянеску «разработать дізайн с его портретом на дєнєжной купюрє і датьзаданіє Лавренюкману срочно отпєчатать дєнєжниє знакі» для виплат викладачам та співробітникам вузу.

А також для наповнення своїх кишень (не плутати з державними) «установіть таможенниє побори прі вєздє і входє та теріторію Косміческо-остапо-бендеровськой республікі, а особєнно прі виходє і виєздє із нєйо. Побори брать только в євро і доларах. Знаю, что нєкоториє соструднікі, чтоби нє платіть за вход і виход – умудрялісь ночевать на рабочем мєстє. Для такіх установіть отдєльную плату за прожіваніє! Обязать всєх преподавателей сотрудніков і студентов носіть форму. Для чего ми открилі швєйную мастерскую для пополнєнія общака».

«Обязать главного композітора напісать гімн і марш Косміческо-остапо-бендеровськой республікі, чтоби побідоносним маршем прошліся городом ПіньІр, демонстріруя нашу мощ!».

«Із особо засекречених члєнов тайного общества «Союз меча і орала» создать спецподраздєлєніє безопасності, дєйствующеє под девізом «у нас длінниє рукі» во всех структурах Косміческо-остапо-бендеровськой республікі».

«Обязать всєх преподаватєлей, сотрудніков і студентов Косміческо-остапо-бендеровськой республікі посєщать наш косміческій форум. Плата за посещеніє – в доларах і євро».

«Всех, кто не будет подчіняться нашім законам – обявляю сепаратістамі!».

«Увольняю всєх сотрудніков научно-ісслєдовтєльского центра за ненадобностью. У нас своя – косміческая наука! Свойо косміческоє обученіє і повишеніє кваліфікації! Ліквідірую центр повишенія кваліфікації і дістанціонного обученія».

«Ліквідірую медіцінскій центр —  у нас будет своя косміческая мєдіціна!». «Розганяю центр комп’ютерних технологій».

ВИБРИКИ ОСТАПА БЕНДЕРА В ФІСКАЛЬНИХ ПОГОНАХ

Взагалі, у планах Паші Космоса дерибан державного вузу під маркою Косміческо-остапо-бендеровськой республікі та розподіл його між приватними власниками. Поглинання нею усіх прилеглих територій та перетворення у Большіє Обендеровци за аналогією з махінаціями Великого Комбінатора минулого століття. Розпочати цей процес планується вже цієї осені під час виборів до місцевих рад, на яких Паша Космос  плекає наполеонівські плани  —  провести в органи влади достатню кількість своїх людей, аби в першу чергу підпорядкувати ввіреному йому вузу, який він перетворив на Космічно-остапо-бендерівську республіку, місто ПіньІр, в якому він наразі знаходиться. Хоча, на думку Паші Космоса – місто ПіньІр частина Космічно-остапо-бендерівської республіки.

«Члєни нашего Тайного ордєна «Союз меча і орала» і другіє наші представітєлі – єсть во всєх ешелонах власті – Адміністраціі Прєзідента, Кабмінє, сілових структурах, особєнно много – в Верховной Радє», – хизується своїми «довгими щупальцями» Паша Космос, наспівуючи улюблену пісню «в СІЗО мнє будет  сніться рокот космодрома і голубая благодать…».

Словом, далі буде…

  Владислава КРОПИВНИЦЬКА  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *