В Ірпені знайшли розчленоване тіло зниклої дівчини

В Ірпені знайшли розчленоване тіло зниклої дівчиниВ Ірпені співробітники поліції в гаражному приміщенні знайшли розчленоване тіло зниклої дівчини. Про це повідомляє Магнолія-ТВ посилаючись на прес-службуі ГУ НП у Київській області.
«У засобах масової інформації повідомлялося про розшук Сороки Ольги Леонідівни 1994 року народження. Дівчину шукали щодня близько 100 правоохоронців спільно з громадськістю. Прочісували ліси, посадки, водоймища, покинуті будівлі», – йдеться у повідомленні.
Вчора співробітники поліції спільно з журналістами у наглядовій ямі гаражного приміщення знайшли закопане розчленоване тіло безвісно зниклої.
Подвір’я, на території якого знаходився гараж, належало чоловікові, до якого приходила дівчина, перед тим як зникнути. Підозрюваний покінчив життя самогубством.
Слідчим відділом Ірпінського відділу поліції були відкриті два кримінальні провадження – за фактом зникнення людини, та за фактом самогубства. Зараз обидва провадження перекваліфіковані та об’єднані в одне провадження – за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України.
Тіло направлено на експертизу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *