В Ірпені захисники зустрілись з громадою рідного міста

В Ірпені захисники зустрілись з громадою рідного міста

На початку 33-го року Незалежності України у місті-герої Ірпінь Благодійний фонд «СТІЙКА НАЦІЯ» урочистим заходом об’єднав бойових побратимів, їхні сім’ї та всіх вірних друзів. Відзначити державні свята у теплому колі ірпінської громади прийшли ті, хто півтора року тому вийшов боронити рідну землю від рашистів майже голіруч. Багато хто з них й сьогодні продовжують знищувати окупантів на полі бою та наближають нашу перемогу.

Українських Героїв разом з їхніми родинами привітали депутати Ірпінської міської ради Тарас В’язовченко та Сергій Руденко (позивний «Депутат»). Сергій Степанович від імені українських захисників запевнив Ірпінську громаду в тому, що разом з бойовими побратимами вони роблять все можливе, не жалкуючи власного життя, для звільнення Батьківщини від рашистської наволочі. Учасники святкового заходу вшанували полеглих за рідну землю Героїв-ірпінчан хвилиною мовчання.

В Ірпені захисники зустрілись з громадою рідного міста

Про освітні послуги та пільги для ветеранів розповіла начальник Ірпінського управління Бучанської філії Київського обласного центру зайнятості Лілія Козісь. Управління в тісної співпраці з БФ «СТІЙКА НАЦІЯ», яку очолює президент фонду Людмила Руденко, пропонує підтримку для ветеранського бізнесу, зокрема, в одержанні грантів від 250 тисяч до мільйона гривень. Станом на кінець серпня поточного року в Ірпінському регіоні, включно з Ірпенем, Бучею, Гостомелем та Коцюбинським, вже успішно ведуть свій бізнес 103 грантоотримувачі

Ірпінчани тепло зустріли виступи авторів літературно-музичної частини свята — талановитої поетеси Інни Негоди, запального арт-волонтера, гітариста Ігоря Горового, музикантів інструментального дуету Musik Multiplication віртуозного віолончеліста Валентина Москаленко та його піаністки Марії Курусь-Москаленко. Мистецьку частину заходу, присвячену зустрічі бойових побратимів з рідною громадою, було розпочато з поетичного твору кореспондента АрміяІnform Володимира Скоростецького «Дивно відволіктись від війни».

В Ірпені захисники зустрілись з громадою рідного міста

Привітати друзів та відзняти емоційні телерепортажі про незламність українського народу, його стійкість приїхали журналісти з Франції та Німеччини. Наразі творча група німецьких документалістів у складі режисерів Маркуса Ленца, колишньої киянки Міли Тешаєвої та звукорежисера Віталія Гаркавого у квітні 2022 року розпочала знімати великий документальний серіал про національний спротив українців. Вони вже фільмували розстріляний з артилерії волонтерський штаб родини Руденків для своєї стрічки «Коли весна прийшла в Бучу». За цей фільм у 2022 році знімальна група отримала низку міжнародних нагород в галузі світового документального кіно. Він також був визнаний найкращою документальною кінороботою в Німеччині. Нова зустріч бойових побратимів та волонтерської спільноти на відновленій терасі БФ «СТІЙКА НАЦІЯ» надихнула кіномитців з Німеччини на ідею створення нового документального фільму про незламний дух українців, їхню неймовірну згуртованість та жертовність.

В Ірпені захисники зустрілись з громадою рідного міста

Анатолій Бальчос, 

Фото автора

 

 

Джерело: АрміяInform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *