В Ірпені, Загальцях та Петрушках виявлено вибухонебезпечні предмети (+ фото)

В Ірпені, Загальцях та Петрушках виявлено вибухонебезпечні предмети (+ фото)

Тільки впродовж однієї доби, мешканцями Бучанського району було виявлено вибухонебезпечні предмети в селах Петрушки, Загальці та місті Ірпінь, – повідомляє Вечірній Київ.

До місця виклику направили представників ДСНС та групу з піротехнічних робіт.

Вибухонебезпечні предмети вилучили та знешкодили підриваючи у завчасно визначеному кар’єрі для знищення вибухонебезпечних предметів.

Залишки небезпечної зброї знайшли селяни Київської області та викликали групу ДСНС.

В Ірпені, Загальцях та Петрушках виявлено вибухонебезпечні предмети (+ фото)

Для розуміння, замінована в Україні площа у 250 тисяч квадратних кілометрів перевищує весь Корейський півострів (близько 221 000 квадратних кілометрів), Лаос, Румунію (кожна близько 238 000 квадратних кілометрів) і Британію (близько 244 000 квадратних кілометрів).

Попри те, що у столичному регіоні ведуться роботи з розмінування вже 10 місяців, за оцінками фахівців, нині знешкоджено лише трохи понад 2% «сувенірів», які залишили російські окупанти.

Особливо небезпечними є лісосмуги, ліси, водойми та поля. Тож з настанням весни значно додалось роботи у піротехніків ДСНС.

Рятувальники нагадують, що у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів необхідно одразу повідомляти будь-який підрозділ ДСНС за номером «101».

 

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *