В Ірпені пройшли Міжнародні кінологічні змагання

26 кінологів зі службовими собаками з 12 областей України, а також фахівці з кінологічної майстерності з Білорусі, Польщі та Молдови взяли участь у Міжнародних кінологічних змаганнях 27 травня в Ірпені.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

«Спеціальний навчальний тренінг, обмін досвідом із виховання та тренування підопічних – дуже потрібні у нашій роботі. Знання колег завжди згодяться, коли є бажання вдосконалювати те, що ми можемо показати вже зараз. Наш службовий пес Джой спеціалізується на пошуку зброї, боєприпасів та вибухівки, продемонстрував відмінний результат, тому я гордий за нього. Сьогодні ми з хорошими враженнями і бажанням наступного разу повернутися як мінімум призерами, їдемо додому», – запевняє начальник кінологічного центру при Головному управлінні Нацполіції області Артем Матвєєв.

Кінологічні команди змагалися у пошуку та виявленні вибухових речовин, зброї та боєприпасів, наркотичних засобів серед речей та схованих у транспортних засобах, демонстрували свої вміння і навички у виконанні завдань вихователів та слухняності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *