В Ірпені привітали демобілізованих військовослужбовців з поверненням

7 квітня в Центральному будинку культури відбулася урочиста зустріч демобілізованих військовослужбовців Приірпіння, які повернулися додому із зони АТО. Зустрічали військових живим коридором з школярів з патріотичними стрічками та повітряними кульками та духовим оркестром, а потім святковим концертом та квітами.

Із 87 запрошених бійців прийшло приблизно 50.

В Ірпені привітали демобілізованих військовослужбовців з поверненням

Відкривав урочистий прийом міський голова. Він пообіцяв всім бійцям зі свого боку підтримку та гарантував отримання бійцями земельних ділянок, а також знижку на оплату комунальних послуг та безкоштовний проїзд у міському транспорті.

Потім Карплюк запропонував хлопцям створити громадську раду при виконкомі, лідер якої стане радником міського голови. Це має спростити для обох сторін вирішення багатьох питань.

Після теплих слів привітань та урочистих виступів настав час концерту.

Виступали не тільки відомі у Приірпінні колективи, було підготовано спеціальну програму з виступами дошкільнят. Звичайно, діти збивались, губили шаровари, спішили чи відставали, та все це було частиною задуму: показати бійцям за кого вони воювали, за кого піддавали загрозі власні життя.

Потім чаювання, після якого настав час для відповідей – година соціально-психологічного супроводу, на яку прийшли представники різних організацій, волонтери, активісти. Військовослужбовцям розказали про особливості соціального захисту, медичне забезпечення, працевлаштування, про виділення земельних ділянок і т. п.

В Ірпені привітали демобілізованих військовослужбовців з поверненням

З тими питаннями, на які дати відповіді було одразу неможливо, обіцяли обов’язково розібратися вже при зустрічі, про які домовлялися прямо на місці.

Керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міськради Максим Плешко в інтерв’ю каналу «24»: «З ірпінського регіону 600 людей воює на Сході. Зараз Ірпінь погоджує межу з Києвом, сподіваємося, що з’явиться земельний ресурс і всі, хто воював на сході отримають земельні ділянки».

 

Автор: Агнешка НОВАК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *