Учні Ірпіньської школи № 12 зібрали кошти для дітей з особливими потребами (+ фото)

З наближенням Різдвяних та Новорічних свят у нашому Ірпені почастішали радісні події з цієї нагоди. Про старт чудових заходів повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук депутатка від ВО «Батьківщина» Євгенія Ковтун. Конкретно, у школі №12 було проведено благодійний ярмарок, на якому учні зібрали понад 14 тисяч гривень для дітей з особливими потребами.

«Сьогодні дали старт чудовим заходам! – пише Євгенія Ковтун, –Підтримала класну ідею школярів 12-ї школи й разом із сином взяла участь у Благодійному ярмарку. Сім класів семикласників зробили власноруч новорічний декор і продавали його на благо дітей-сиріт, які навчаються в 12-й школі. Клас, де вчиться мій син Ілля зібрав близько 6000 грн. Діти й батьки щиро радіють такій благодійності, що об’єднує.

А ще подарувала творчий набір для проведення спільного майстер-класу семикласників 12-школи та дітей із особливими потребами, якими опікується БФ «Синій Слон». Спільно наші діти 21 грудня в будинку культури створять новорічні листівки, познайомляться й зарядяться святковим настроєм».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *