Отримати права водія, зареєструвати авто та номерний знак відтепер можна у Гостомельському ЦНАПі

Отримати права водія, зареєструвати авто та номерний знак відтепер можна у Гостомельському ЦНАПі

У четвер, 16 грудня, за участі селищного голови Юрія Прилипка відбулася презентація нового сервісу з офомлення і видачі водійських посвідчень. Наразі відділ працюватиме у тестовому режимі й проходитиме відповідне навчання в територіальному сервісному центрі МВС, а послуги надаватиме на початку нового року.
Для впровадження послуг сервісних центрів МВС у Гостомельському ЦНАПі селищною радою вже придбано необхідне сучасне обладнання для обслуговування громадян, що дозволить приймати та опрацьовувати документи, друкувати і видавати водійські посвідчення, а також оплачувати послуги – на місці. Як готівкою, так і за допомогою терміналу.

Отримати права водія, зареєструвати авто та номерний знак відтепер можна у Гостомельському ЦНАПі
В рамках впровадження нових послуг адміністратори Гостомельського ЦНАПу проходять навчання в територіальному сервісному центрі МВС, після чого отримають доступ до проведення необхідних операцій.
У ЦНАПі можна бути отримати наступні послуги сервісних центрів МВС:
• реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок(без огляду);
• зняття з обліку транспортних засобів у зв’язку з вибракуванням їх у цілому;
• видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;
• видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;
• видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого;
• обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);
• виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків;
• перезакріплення індивідуального номерного знаку.
Для громадян алгоритм отримання послуг через ЦНАП не ускладнюється і вартість не змінюється. Клієнт має звернутись до ЦНАП з пакетом необхідних документів та оплатити послугу. Адміністратор ЦНАП перевіряє, сканує та передає до сервісного центру МВС документи та заяву на отримання послуги. Адміністратор сервісного центру МВС проводить передбачені послугою процедури та надсилає до ЦНАП підтвердження, після якого посвідчення водія виготовляється та видається клієнту.
І це одні з небагатьох державних послуг, що надаються одразу на місці і не потребують додаткового візиту.

Джерело: Гостомельська селищна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *