У Київській області виявлено 18 хворих на туберкульоз та 4 хворих на ВІЛ-інфекцію

У Київській області виявлено 18 хворих на туберкульоз та 4 хворих на ВІЛ-інфекціюУ Київській області за період з 23 по 29 жовтня 2015 року вперше  виявлено 18 хворих на туберкульоз та 4 хворих на ВІЛ-інфекцію.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції (100 випадків) носить спорадичний характер.

Випадків захворюваності на шигельоз (дизентерію) не зафіксовано.  Зареєстровано: 2 випадки – на сальмонельоз  (Києво-Святошинський район – 1, Яготинський район – 1), 11 випадків – гепатиту А (м. Біла Церква – 1, м. Ірпінь – 1, Києво-Святошинський район – 3, Макарівський  район – 2, Фастівський район – 3, Васильківський район – 1), 1 випадок – гепатиту В (Васильківський район), 3 випадки – гепатиту С (Переяслав-Хмельницький – 1, Макарівський район – 1, Васильківський район – 1), 10 випадків – скарлатини (м. Ірпінь – 1, Бородянський район – 3, Києво-Святошинський – 1, Броварський район – 5), 37 випадків – вітряної віспи (  Васильківський район – 6, Броварський район – 21, Вишгородський район – 10), 2 випадки – інфекційного мононуклеозу (Броварський район), 2 випадки – лептоспірозу (Богуславський район).

В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.

Спеціалістами Держсанепідслужби області перевірено 30 об’єктів. Винесено 9 приписів та накладено 1 штраф.

Фахівцями Головного управління Держсанепідслужби у Київській області та його структурних підрозділів прочитано 33 лекції, підготовлено 47 санбюлетнів.

Проведено 186  дозиметричних замірів гама-фону в контрольних точках  на території населених пунктів області. За даними замірів середній рівень гама-фону на території Київської області складає 16 мкР/годину і перебуває у межах – від 14 мкР/годину до 18 мкР/годину, що не перевищує природного фону. Проведено 33 радіометричних досліджень харчових продуктів, відхилень від норми не зафіксовано.

Матеріал подається в порядку інформування.

Джерело: КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *