У Гостомелі добудовують дитсадок на Свято-Покровській (+ фото)

Очільник Гостомельської СТГ Юрій Прилипко зазначив в своєму коментарі:
«Спрямовуємо всі зусилля, щоб завершити будівництво дитсадку на Свято-Покровській 73-Є».
До слова зауважимо, що саме з ініціативи очільника СТГ розпочато спорудження ДНЗ в реконструйованій будівлі відразу, коли він почав виконувати обов’язки селищного голови під час першої каденції, залучивши тоді пайову участь забудовників. Наразі виконано основний масив роботи, розпочато завершальний етап. 29 серпня успішно пройшов тендер на суму 50 млн 643 тис, кошти залучатимуться з місцевого бюджету. Виконавець робіт: ТОВ проектно- будівельна компанія «МД БУД ГРУП».
На сьогодні виконано роботи з облаштування внутрішніх перегородок та монолітних технічних каналів на першому поверсі, споруджено міжповерхові майданчики та східцеві марші. На етапі завершення покрівельні роботи.
Для всіх опонентів, які закидатимуть, щодо довготривалого будівництва ДНЗ наведемо статистичні дані Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо опосередкованої вартості зведення об’єктів соціального призначення станом на 1 січня 2019 року.
Таким чином, опосередкована вартість будівництва об’єктів соціального призначення, які споруджуються на території України (з урахуванням ПДВ), зокрема, становить:
• адміністративні будинки – 21 687 UAH в розрахунку на квадратний метр загальної площі;
• загальноосвітні школи – 105 029 UAH в розрахунку на одне учнівське місце;
• дитячі установи – 133 197 UAH в розрахунку на одне місце;
• поліклініки – 165 597 UAH в розрахунку на одне відвідування в зміну;
• лікарні – 817 079 UAH в розрахунку на одне ліжко-місце;
будинки садибного типу з господарськими будівлями – 19 101 UAH в розрахунку на квадратний метр загальної площі.
Як кажуть, факти очевидні: Гостомельська селищна рада на цей час, знаходячись в економічній залежності від бюджету ІМР, й близько не мала таких коштів. Наразі, завдячуючи попереднім напрацюванням й економічній свободі в форматі СТГ, перша ластівка ДНЗ, за наполяганням селищного голови, може бути завершена на початку наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *