У Бучі, Бородянці та Ірпені українські захисники висадять сади

У місті Бородянка, що на Київщині, висадять “Калиновий гай” на знак відродження життя. У події візьмуть участь 30 ветеранів, спільно з представниками Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів та команди ГО “Місто-сад”.

У Бучі, Бородянці та Ірпені українські захисники висадять сади

Ця акція — про відродження міста. Символічно, що долучаються ветерани. Ті, хто звільняв території від російських загарбників, посадять дерева як символ майбутнього. Громадська організація Місто-сад розробила концепцію українського саду в рамках проєкту “САДИ” й ініціювала висадку малих садів у трьох містах України (17 листопада у Бучі, 18 листопада у Бородянці, 19 листопада в Ірпені).

Ділянка, де висаджуватимуть рослини, знаходиться поруч із Меморіалом пам’яті загиблим від російських загарбників. Тому символічно, що його доповнюватиме калина.

“Калиновий гай” буде нагадуванням для наступних поколінь про людей, котрі зараз щодня роблять неймовірні речі, наближаючи перемогу. Для України такі сади означатимуть як майбутнє, розвиток продовження історії, так і пам’ять про тих, хто захищав землю”, — каже Каріна Дорошенко, заступниця Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Де та коли відбудеться подія? “Калиновий гай” садимо у місті Бородянка, 18 листопада о 14:00. Місце: вул. Центральна (ділянка поруч з Меморіалом пам’яті загиблих від російських загарбників).

Запрошуємо долучитися до події журналістів та громадськість. У випадку виникнення запитань — звертайтеся за телефоном: +380 97 177 09 39 — Аліна Карбан, керівниця комунікацій Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *