Скасовано масові заходи, школи на дистанційному навчанні: відсьогодні в Ірпені посилено карантин

Скасовано масові заходи, школи на дистанційному навчанні: відсьогодні в Ірпені посилено карантин

Міський голова Ірпеня Олександр Маркушин повідомив, що провів оперативну нараду з керівниками «первинки» і «вторинки» регіону Андрієм Левківським та Антоном Довгополом. Ідеться про первинну та вторинну ланки медичної допомоги.

Зазначається, що нині — 100% наповнення інфекційного відділення та усіх палат для лікування хворих на коронавірус в Ірпінській центральній лікарні.

«Ситуація з поширенням COVID-19 стрімко погіршується. Якщо 15 лютого у Приірпінні було зафіксовано 89 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, то 15 березня — вже 233! Маємо 100% наповнення інфекційного відділення та усіх палат для лікування хворих на ковід в Ірпінській центральній лікарні. Масово хворіють лікарі та вчителі! Лише за день в ірпінські амбулаторії звертаються понад 200 хворих з підозрою на коронавірус. Навантаження на медиків зросло в рази», — пише міськголова.

Він зазначив, що ухвалив рішення невідкладно скликати засідання комісії ТЕБ та НС і «спрацювати на випередження».

Щоб уникнути переведення Ірпінської громади з «помаранчевої» у «червону» карантинну зону, на період з 17 березня до 5 квітня мер ініціює:

– скасування всіх спортивних та культурно-масових заходів;
– переведення шкіл на дистанційне навчання (з урахуванням канікул з 22 до 28 березня);
– переведення прийому громадян у комунальних службах міста в онлайн режим;
– скасування прийому громадян працівниками виконавчого комітету ІМР, переведення роботи ЦНАПу в онлайн режим (окрім здійснення реєстрації місця проживання та державної реєстрації фізичних та юридичних осіб, які будуть відбуватися за попереднім записом);
– посилення контролю за дотриманням карантинних протиепідемічних норм у місцях загального користування.

Джерело: Громадське радіо 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *