Шахрай за довіреністю продавав нерухомість померлого

Київською місцевою прокуратурою №4 викрито афериста, який використовуючи довіреність від померлої особи, продав квартиру та приватний будинок останнього.

Шахрай за довіреністю продавав нерухомість померлого  Так, шахрай, ще за життя померлого, вмовив останнього оформити на себе довіреність на право продажу майна. В подальшому, після смерті потерпілого, достовірно знаючи про вказаний факт, продав квартиру в м. Києві та приватний будинок в Київській області.

 Зважаючи на те, що вказане майно є відумерлою спадщиною, право власності на нього мало відійти територіальним громадам столиці та Київщини. В результаті злочинних дій зловмисника інтересам громад завдана шкода в особливо великих розмірах.

 За результатами розслідування дії шахрая кваліфіковано за ч.4 ст. 190 КК України. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

 Наразі органами прокуратури вживаються заходи щодо повернення незаконно відчуженого майна територіальним громадам.

 Джерело: Пресслужба прокуратури Києва

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО  дивіться ТУТ

One thought on “Шахрай за довіреністю продавав нерухомість померлого

  1. Вирішили придбати нерухомість? Остерігаєтесь шахраїв? Звертайтесь. Нас ошукати-неможливо! Перевірка правової безпеки нотаріальної угоди купівлі-продажу нерухомого майна. Рейдерство, шахрайство, афера-ці злочини пов’язані з незаконним заволодінням нерухомості. Ми застережемо Вас від придбання власності, набутої таким шляхом та гарантуємо, що Ви не втратите право володіння на придбане Вами житло чи іншу нерухомість. Сторінка у Фейсбук: Юридичне об’єднання «Афера.Стоп». Більше про нас: група у Фейсбук «Афера в деталях». Особиста сторінка у Фейсбук: «Анатолій Остапенко». Тел.:0500219026

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *