Садочки, парки, автостанції, «єдине вікно» та кошти забудовників

Найважливішими стратегічними питаннями, розглянутими на вчорашній сесії Ірпіньради видаються ухвалені рішення, що стосуються будівництва дитячих садочків по вулицях Полтавській (район «Камелоту») та Сковороди, а також реконструкцій вже існуючих ДНЗ – на Піонерській, Київські та Полтавській. Облаштування парків «Перемога» та ім. Правика і скверу на розі вулиць Грибоєдова й Паламарчука.

Також будуть реконструйовані кінцеві автобусні зупинки з обох сторін залізниці неподалік вокзалу. За словами міського голови Володимира Карплюка, на цих місцях з’являться, фактично, невеличкі автостанції.

Садочки, парки, автостанції, «єдине вікно» та кошти забудовників

Депутати внесли зміни до положення про створення «Центру надання адміністративних послуг» – так званого «єдиного вікна» для підприємців та громадян регіону, яке значно спростить отримання всіляких довідок та дозвільних документів людям. Планується, що адміністративний центр розташовуватиметься на першому поверсі виконкому.

Садочки, парки, автостанції, «єдине вікно» та кошти забудовників

Зрозуміло, що реалізація цих та інших новацій потребує чималих коштів. Депутати та новий голова означили джерела наповнення бюджету міста. У прийнятій новій редакції положення про «порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури» йдеться про оренду приміщень комунальних підприємств та кошти від пайової участі забудовників. Міський голова Володимир Карплюк наголосив, що 4% пайової участі сплачуватимуть усі, хто будує багатоквартирні будинки, й віднині нікому не вдасться цього уникнути.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *