Робоча зустріч податківців з Ірпінським міським головою

Робоча зустріч податківців з Ірпінським міським головою

Сьогодні, 7 червня,  відбулася позачергова робоча зустріч за участі начальника Бучанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Тетяною Єфременко  та начальника Бучанського відділу оподаткування юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Київській області Сергія Берегового з Ірпінським міським головою  Олександром Маркушиним.

В рамках зустрічі обговорили  перспективи співпраці щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, активізації роботи щодо  скорочення заборгованості з платежів до місцевого бюджету та легалізації зайнятості населення громади.

Окремо увагу було приділено проєкту Програми відновлення приватних будинків, зруйнованих внаслідок бойових дій на території Київської області на 2022-2024 роки, затвердженої рішення Київської обласної ради від 23.06.2022 р. №258-11-VIII.

Зокрема, податківці детально розповіли про правила оподаткування благодійної допомоги фізичним особам відповідно вимогам Закону України від 15.03.2022 року № 2120-IX  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану».

Також присутні на заході обговорили напрямки подальшої спільної роботи податкової служби та представників місцевого самоврядування, що створить сприятливі умови для розвитку громади.

Робоча зустріч податківців з Ірпінським міським головою

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Телеграм: t.me/tax_gov_ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *