Різний «Нурофен», а такий однаковий

Австралія відмовляється від знеболювального препарату «Нурофен».

Різний «Нурофен», а такий однаковий

Тамтешній суд постановив вилучити з продажу медикамент, бо британський виробник обдурює споживачів.

Заборона розповсюджується на ліки: «Нурофен – головний біль», «Нурофен – біль у спині», «Нурофен – біль при місячних», «Нурофен – біль при мігренях». Виявляється усі ці таблетки нічим не відрізняються від «Нурофену» звичайного, але розрекламовані, як ефективна допомога при певних видах болю, продавалися значно дорожче. Крім того, роздрібна ціна кожного з цих продуктів була відчутно завищена у порівнянні з іншими анальгетиками загальної знеболювальної дії.

До суду звернувся австралійський орган, що здійснює нагляд за якістю товарів та послуг. У позовній заяві зазначено, що призначення кожного продукту сформульоване так, ніби він спрямований на конкретний вид болю, тоді як насправді всі вони мають один і той самий активний складник: ібупрофен лізин 342 мг. До того ж, «Нурофен», наприклад, від болю у спині, нічим не відрізняється від такого ж «Нурофену» для гамування головного болю.

Федеральний суд Австралії постановив, що продаж цих ліків має припинитися в країні протягом трьох місяців.

Британський виробник Reckitt Benckiser з рішенням суду погодився, хоча зауважив, що не мав наміру вводити в оману споживачів.

Джерело: КНК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *