Облаштування моста і набережної на острові Оболонський (+ фото)

Облаштування моста і набережної на острові Оболонський (+ фото)

Роботи зі зведення пішохідного мосту та облаштування острову Оболонський тривають,  – повідомляє у своєму телеграм-каналі Віталій Кличко.

Сподіваюся, нашим планам нічого не завадить, і вже цього року ми презентуємо киянам та гостям столиці ще одну перлину зеленого і гарного Києва.

Облаштування моста і набережної на острові Оболонський (+ фото)

Ми розвиваємо велику рекреаційну зону, в якій – і парк Наталка, і набережна, і острів Оболонський, куди вестиме новий міст.

Також складовою комфортного відпочинку буде паркінг, що плануємо звести недалеко від парку. Аби люди, які приїжджатимуть відпочивати, могли впорядковано залишати свої автівки. Паркінг буде підземно-наземним – таким, як побудували в столичному зоопарку. Та буде об’єктом подвійного призначення, тобто використовуватиметься й як укриття під час повітряної тривоги.

На острові Оболонський територію облаштуємо зі збереженням флори і фауни. Також висадимо й нові дерева та кущі. Вже узгоджений дендроплан. Відвідувачів радуватимуть і декоративні яблуні, рожева акація, і бузок та газони, що квітнуть усе літо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *