«Нескорений отаман» в Ірпінському музеї

Письменник Валентин Собчук подарував Ірпінському історико-краєзнавчому музею свою книгу «Нескорений отаман», – повідомляє директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський.

Це збірка  художніх творів історичної тематики. «Нескорений отаман» присвячений найзнаменитішому жителю Гостомеля Федору Артеменку, який під псевдонімом отаман Орлик вів боротьбу за Незалежну Україну. Дуже актуальний герой. «Засвіт встали козаченьки» і «Від Остромира до Гостомеля, чи навпаки. Семен Палій» – твори з історії козаччини і Гостомеля.

«Літо на Парнасі» – це ірпінський краєзнавчий роман. «Де не був Одіссей» – це добірка поезії. Валентин Собчук майстерно володіє і прозовим, і поетичним словом. Серед документальних мініатюр на завершення книги є і згадка про подаровані Валерієм Степанюком нашому музею давні віконниці.

На жаль книга вийшла мізерним накладом. Але вона та й попередні видання є в наших бібліотеках. Отож шанувальники історії і культури  краю, ті, хто любить рідне слово, можуть з ними ознайомитися.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *