На Центральному озері Гостомеля святкували Водохреща (+ фото)

Сьогодні, 19 січня, громада Гостомеля на Центральному озері святкувала Водохреще. Скупатися в крижаній воді, очистити тіло і душу та отримати наснагу на новий рік міг кожен бажаючий. Хтось це робить щороку, а для когось випробування крижаною видою стало вперше.

Воду освятив настоятель Свято-Покровського храму о. Петро. У своєму слові він розповів про велике значення цього християнського свята. У День Водохреща, згідно святого письма, відбулося три основоположні події становлення християнської Церкви: хрещення Спасителя, Богоявлення, коли Господь голосом з неба вказав на свого улюбленого сина, і зішестя святого духа в подобі голуба. Тому це завершальне свято різдвяного циклу – таке особливе для вірних Церкви Христової.

Погода святкового дня видалася чудовою. Невеличкий морозець за відсутності вітру. Працювала солдатська кухня, де можна було безкоштовно частуватися кашею та гарячими напоями. Хто змерз, той мав змогу зігрітися біля вогнища чи у спеціальній палатці з підігрівом, яку облаштували працівники УЖКГ «Гостомель».

Джерело: Газета Гостомеля

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *