На сміттєзвалищі в Горенці токсичних і радіоактивних відходів не виявили, але все одно збираються його закрити (+ відео)

На сміттєзвалищі в Горенці токсичних й радіоактивних відходів не виявили, але все одно збираються його закрити (+ відео)

Засідання 17-ї сесії ГСР розпочалося з обговорення ситуації щодо сміттєвого полігону в Горенці, яке вже вивчається протягом кількох місяців. Це питання зацікавило й народного депутата України Олександра Дубинського, який прибув на сесію, щоб висловити свою позицію стосовно нього, – повідомляє «Газета Гостомеля».

Народний депутат наголосив, що сміттєві полігони на Київщині не обмежуються проблемами в окремому населеному пункті, зокрема в Горенці. В області функціонує 50 нерекультивованих полігонів, які завдають шкоду довкіллю. Питання має вирішуватися в масштабному ракурсі: не тільки в аспекті закриття, а й рекультивації.

Народний депутат сказав, що він спілкувався з селищним головою Юрієм Прилипком, і зрозумів, що керівництво селища не тільки його глибоко вивчає, а й робить конкретні кроки до його вирішення, зокрема поставило питання про закриття й біологічну рекультивацію з підсипкою ґрунту та висадженням рослинності.

На обговоренні цієї проблеми були представники громадськості й екологічні експерти, які ознайомили всіх присутніх з висновками лабораторних досліджень, повідомивши про четверту категорію забруднень побутовими відходами, спростувавши чутки про захоронення токсичних й радіоактивних відходів.

Після обговорення депутати ухвалили рішення, щоб надати термін ТОВ «Рекультивація» на закриття цього об’єкту протягом піврічного терміну, законсервувати полігон та підготовити його до рекультивації.

На сміттєзвалищі в Горенці токсичних й радіоактивних відходів не виявили, але все одно збираються його закрити (+ відео)

Проблема сміттєзвалища в Горенці стала основною темою відеосюжету ІА «Пульс» із засідання 17 сесії Гостомельської селищної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *