Мунварта намагалася не пускати журналістів на засідання виконкому (+ відео)

Про сьогоднішнє засідання виконавчого комітету Ірпіньради громадськість та непідконтрольні владі засоби масової інформації дізналися, що називається, з інсайдерських джерел. Не було інформації на офіційному сайті міськради та оголошення про акредитацію працівників ЗМІ.

Перед початком засідання на вході до Ірпінського виконкому працівник муніципальної варти (назвався Коваль Сергій Володимирович) не пропускав до приміщення виконкому редактора газети і сайту «Зоря Приірпіння» Олександра Наказненка. Аргументацією такого перешкоджання роботі представника ЗМІ працівник мунварти назвав якесь незрозуміле «розпорядження керівництва». На запитання редактора з ким потрібно погоджувати питання доступу на засідання виконкому, працівник мунварти відповів: «Негреша або вище керівництво».

Але Олександр Наказненко зателефонував не керуючому справами, а в поліцію. Лише після дзвінка на «102» мунвартівець таки погодився пропустити до приміщення виконкому редактора «Зорі Приірпіння», а за ним й інших журналістів.

На моє запитання про можливі причини такого перешкоджання професійній діяльності журналіста Олександр Наказненко дав такий коментар:

«Після публікації на сайті «Зоря Приірпіння» інформації про кримінальне провадження проти ірпінських чиновників під назвою «Трьох працівників виконкому віддали під суд!» до мене зателефонував керуючий справами Дмитро Негреша. Він висловлював своє невдоволення цією публікацією, фактично передруком інформації Київської облпрокуратури. Нічого по суті заперечити чи спростувати він не спромігся, лише висловлював своє емоційне невдоволення поширенням згаданої інформації. Гадаю, що цей інцидент зі спробою перешкоджання моїй професійній діяльності пов’язаний з невдоволенням з боку керуючого справами. Але Конституція і законодавство України вищі за розпорядження виконкому і самого Негреші. Що й було доведено до їхнього відома шляхом виклику поліції до будинку на Шевченка, 2А».

Справді, дзвінок до міськвідділу поліції вплинув на поведінку працівників мунварти. Наші правоохоронці оперативно відреагували відповідно до ситуації. За що висловлюємо їм подяку та керівнику Ірпінського відділу поліції Валерію Євтушенку.

 

Ніна ЛИПОВЕЦЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *