Можна грати у футбол, волейбол і баскетбол: універсальний спортивний майданчик відкрито в Гостомелі (+ фото)

Першими забивали голи почесні гості з очільником громади Юрієм Прилипком.  Під час офіційної частини з побажаннями спортсменам і громаді гартувати спортнивний дух в здоровоу тілі виступили: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак, заступник голови обласної ради Ярослав Добрянський,  голова Бучанської РДА Микола Ляшенко, заступник голови Бучанської районної ради Володимир Дубас, завершив урочистості начальник управління молоді і спорту КОДА Сергій Тимофєєв.

Юні футболісти, які були на відкритті, вже мають у своєму заліку чимало спортивних трофеїв, особливо раділи новому спорт-майданчику.

Відкриваючи нову спортивну арену по вулиці Яровій, селищний голова подякував за підтримку представників обласної ради, адже фінансування проєкту велося 50 на 50. Загальна вартість об‘єкту: 1 667 152 тис. грн. Область передала спортивне обладнання ( інвентар для спортивних ігор) на суму 840 тис. грн.

Спорудження спортивного майданчика велося в рамках реалізації Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017 -2021 роки.

Сьогодні спортивний майданчик буде відкритий з 8-ї години до 21-00. Згодом буде встановлено окремий графік відвідувань, про який ми вас повідомимо.

Джерело: Гостомельська селищна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *