Мощун відзначив День села (+ фото)

Це свято вперше відбувається з часу його входження до складу Гостомельської громади.

Погода видалася напрочуд по-осінньому погожою. Тож розваги біля сільського клубу тривали вже задовго до початку офіційної частини. Дітей розважали аніматори. Далі відбулися змагання зі скакалкою та виживанням гирі.

На святі виступили з вітальними словами Гостомельській селищний голова Юрій Прилипко та гості, серед яких командири військових  частин Нацгвардії 3018 і 3071 – Іван Миропольський та Володимир Олішевич, депутати Бучанської районної ради Василь Фєєр та Святослав Куценко.

Юрій Прилипко привітавши мешканців Мощуна зі святом і побажавши усіх гараздів, миру та благополуччя, зазначив що у новій сім’ї Гостомельської громади є багато роботи. Потрібна злагоджена праця для облаштування нашої спільної оселі. Високо оцінив роль та місце Мощуна у цьому непростому процесі.

Подякувавши за вітання староста Мощуна Петро Макушенко запевнив, що селяни готові до роботи, облаштовувати рідне село до європейського рівня.

Далі перейшли до відзначень. Звання почесної громадянки Гостомельськоі СТГ отримала мешканка села Любов Заїка. Подяки за активну участь та вагомий вклад у розвиток села  отримали Галина Ященко, Галина Бордач, Світлана Кондратенко, Юрій Кочержинський, Олександр Губка.

Перший паспорт отримала юна мешканка Софія Баде.

День села припадає на храмове свято. Тож напутнє слово мав настоятель церкви Іоанна Богослова о. Микола.

Юрій Прилипко презентував сертифікати для бібліотеки та клубу. Хор “Заграва” вже в понеділок отримає від голови такий бажаний дарунок як аудіоколонки.

Далі перейшли до концерту. Виступали як місцеві фольклорні колективи, так і гості. А завершилося свято піротехнічним шоу.

Джерело: Газета Гостомеля

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *