Мобільна сонячна станція 5,6 кВт за $7 тисяч швидко встановлюється однією людиною

Мобільна сонячна станція 5,6 кВт за $7 тисяч швидко встановлюється однією людиною

У Швейцарії розробили складну фотоелектричну систему на 5,6 кВт, розраховану на транспортування в стандартному вантажному контейнері і швидкий запуск в роботу всього однією людиною. Мобільну сонячної електростанцію представив стартап PWRstation.

В основі контейнерної СЕС лежить конструкція EXOrac Tryptic – система важелів, які дозволяють компактно збирати пристрій і виконують функцію опори для фотомодулів у розкладеному стані.

Нова установка PWRstation складається з 15 сонячних панелей потужністю 375 Вт кожна і ціною 7050 доларів США. У 10-футовому морському контейнері поміщаються дві такі моделі. Як пояснює генеральний директор і засновник стартапу Роберто Альбертелла, головна перевага розробки полягає у мобільності.

Мобільна сонячна станція 5,6 кВт за $7 тисяч швидко встановлюється однією людиною

“Системи на основі Exorac придатні для використання у збройних силах, так як їх застосування не обмежує свободу пересування, і при надзвичайних ситуаціях, тому що вони дозволяють швидко отримати надійне джерело енергії, незалежний від додаткового постачання, що характерно, наприклад, для дизельних електрогенераторів», – пояснює він.

PWRstation має намір випустити і більші рішення на базі EXOrac Tryptic. Зараз компанія працює над створенням комерційного продукту, який буде відповідати розмірам 40-футового контейнера і включати 100 сонячних установок по 3 кВт кожна, їх можна буде збирати і розкладати менш ніж за півгодини.

«Створення мобільних фотоелектричних установок передбачає пошук компромісу між вартістю і масою, – кажуть у PWRstation. – Хоча полегшені сонячні модулі дорожче традиційних, для них потрібно менш масивна і отже більш дешева несуча конструкція, тому ми використовуємо у своїх розробках легкі і потужні напівжорсткі сонячні панелі».

Крім мобільних рішень, PWRstation пропонує компактну систему з шести фотомодулів Veetoo, яка призначена для експлуатації у складі армійських напівстаціонарних установок, а також для постійного розміщення на промислових будівлях. Її невеликі блоки добре підходять для монтажу на старих покрівлях, так як їх можна швидко складати незалежно один від одного на час ремонту і заміни даху.

Системами PWRstation вже користуються і комерційні компанії, наприклад, Schneider Electric, і гуманітарні організації, такі як Управлінню Верховного комісара ООН і Пуерто-риканська Iniciativa Comunitaria.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *